Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2010, 00:03   #104
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Na tej samej zasadzie ty (domyślam się tylko, oceniam to na podstawie większości hetero) uważasz homo za cioty kręcące tyłkami, z miękkimi nadgarstkami, w różowych koszulkach, obściskujących się na paradach. A to też jest tylko cząstka.
Nie uważam tak, chociaż jakby zrobić statystykidsetek księży pedofilów i zniewieściałych gejów to chyba zdecydowanie wygraliby geje


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A czy na tej samej podstawie ja mam uważać stosunek hetero za gorszy, bo w nim częściej dochodzi do gwałtów?
Zzęściej dochodzi do gwałtów bo heterycy stanowią 98% społeczności kolego, nie tylko geografia ekonomiczna lezy ale takze matma.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie o to chodzi. Chodzi o to, że mówisz, że mężczyzna musi uprawiać seks, bo tak go stworzyła natura. To co z księżmi?
Tez musi dać sobie upust, niestety nie jestem ślepo zapatrzonym moherem . Ataki na księży u mnie nie przejda
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie czytałem i nie mam zamiaru czytać. Jeśli wymagasz od kogoś pełną znajomość na wszystkie tematy, to pomyliłeś forum. Myślisz, że jak przeczytasz książkę, o której mało kto słyszał, to możesz uważać, że inni mają brak wiedzy?
Nie uważam ,żeby wszyscy interesowali się makroekonomia i to na poziomie dyskusje Keynesizm - klasycyzm. tylko po prostu nie opowiadaj głupot o ,że jak się mniej rodzi to dobrze. Mogłeś tego nie wiedzieć rozumiem , jezeli nei masz zamiaru czytać to uwierz mi na słowo - to głupota
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Inteligentny człowiek stwierdziłby, że Europejczycy robią dobrze, a muzułmanie bardzo źle. To nie są jakieś wyścigi, kto zrobi więcej dzieci, ten będzie miał władzę.
Niestety są , jak za parędziesiąt lat w europie bedzie gigantyczny odsetek muzułmanów to jak myślisz , też będą grzecznie rozmawiać o prawach gejów ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Typowe. A czy heteroseksualizm ogranicza się tylko do seksu? A co, jeśli ci powiem, że dotąd nie odbyłem żadnego stosunku z mężczyzną? To już nie jestem gejem? Jest też coś takiego, jak uczucie, ale pewnie tobie wydaje się to śmieszne.
1. Widze ,że nagminnie odwracasz kota ogonem. Wątpię ,żeby barany w kontaktach homoseksualnych angażowały się psychoemocjonalnie
2. Akurat tu chyba nikt się nie przyczepi , każde badania mówią ,że geje zmieniają partnerów jak rękawiczki , i w większości jest to tylko zaspokojenie potrzeb nic więcej , są naturalnie wyjątki
3. Jeśli chodzi o twój stosunek z mężczyzna to się chwalisz czy żalisz ?

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 09-07-2010 o 00:07.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem