Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2010, 00:51   #105
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
No rozumiem ,że dla lewaków dziwaczne jest to ,żę białe jest białe a czarne jest czarne .
Oj przydałby się kurs z przemówień wielkiego wodza Jarosława. Chociaż może dla ciebie lewakiem jest Jaro?

Cytuj:
Nie uważam tak, chociaż jakby zrobić statystykidsetek księży pedofilów i zniewieściałych gejów to chyba zdecydowanie wygraliby geje
Pewny jesteś? A co z aferami pedofilskimi w Polsce, Irlandii, Stanach Zjednoczonych? Ile to było w Irlandii poszkodowanycH? Bo z tego co pamiętam to strasznie dużo (kołacze mi się liczba kilkunastu tysięcy dzieci na przestrzeni 30 lat).

Cytuj:
1. Widze ,że nagminnie odwracasz kota ogonem. Wątpię ,żeby barany w kontaktach homoseksualnych angażowały się psychoemocjonalnie
A w kontaktach z baranicami angażują sie? Tworzą miłosne wiersz itp itd?

Cytuj:
2. Akurat tu chyba nikt się nie przyczepi , każde badania mówią ,że geje zmieniają partnerów jak rękawiczki , i w większości jest to tylko zaspokojenie potrzeb nic więcej , są naturalnie wyjątki
Każde czyli które? I czy podobne badania robione na uczestnikach wiejskich dyskotek?

Cytuj:
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz. Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci. Więc skoro barany nie czerpią przyjemności z robieniem tego między sobą więc po co to robią ? Wala się dla samego walenia ? Wytłumacz mi jeszcze misiaczku dlatego te wszystkie barany , psy a nawet więźniowie gdy dopuści się ich do samic/kobiet robia to z kobietami a nie miedzy sobą ? Jest to wina instynktu, baranowi tez buzują hormony i tez musi dać upust . Jak ileś procent dzieciaków będzie sobie robiło dobrze przed monitorem to znaczy ,że wola rękę od dziewczyny ?
No akurat przy zwierzętach to zaobserwowano że nawet przy dostępie do samic nadal utrzymują kontakty z samcami. Co do więźniów pojęcia nie mam. Nie wiem czy ktoś takie badania przeżył.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem