Zobacz pojedynczy post
stary 03-11-2004, 20:40   #39
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Sadamq-wysuwane menu? Na cholere? Najezdzasz na dany przycisk i czekasz 10 min(slabsze lacza, godziny szczytu) zanim sie wysunie... Moze przesadzam, ale gdy sie chce swobodnie poskakac na stronce to takie wysuwane menu doprowadzaja do pasji bo sie wgrywaja-zdaje sie-wiecznosc 0_o Normalne menusy sa lepsze, bo mozna swobodnie skakac po dzialach, i sie nie trzeba domyslac czy np. dzial Linki bedzie w Rozne, Multimedia czy w czyms jeszcze innym 0_o
A pomyslz jakims filmikiem jest wg mnie KOMPLEEETNIEEEE chybiony... Nawet mi sie go komentowac nie chce 0_o. WOgole wg mnie srac na flashe, jest dobrze...
Co do forum kazdego swiata-pomyslcie o tych, co juz nie graja w Tibie, zanim by obnizyli ekran az do tematow offtopowych to by minelo 100000 lat, bo teraz juz tych swiatow jest w c.... i troche. Poza tym wiekszosc tematow tutej(oprocz tych zakladanych przez malych tibijskich noobkow, ktorzy sie tylko wypytuja 'kto pojdzie na hunta Wladca Korniszonow na Danubii lvl 6 pisac pisac') to sa tematy 'ogolne' dotyczace calej Tibii(np gdzie znajde danego potwora etc.) a nie poszczegolnych swiatow... Nie liczac dzialow Gildie i Handel, ale tam jest dobrze
@Mirek druid-kliknij w link w podpisie aktusa(nie Matkusa!!!) i se czytnij punkt 5.
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem