Zobacz pojedynczy post
stary 04-06-2012, 16:34   #36
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Kolejny temat o dupie marynie. Ja z orca zlocilem Orshabaal brain i znam kilka osób, które na Tibi 7.6 też zloociły, jednak nikt nie pokazuje. Brzmi podobnie do waszej teorii? Wszystkie dziwne itemy jakie znajdują się na rooku są efektem tego buga, który kiedyś sprawił, że przy rookowaniu postaci itemy na niej zostawały, chociaż i to nie jest pewne. Widziałem na Antice na screanach scimitar na mino hellu itd chociaż i to może być wyssane z palca i zwyczajnie sfakeowane. Mity wielkich herosów typu Darth i jego Iron Helmet czy innych dzieci neostrady, które chcą być legendarne są już po prostu śmieszne. Jeden z drugim botem mówi, że posiada spike sworda, poison daggera, iron helmet, robi screany, chwali się a jak go zapytasz w grze czy Ci może pokazać to są 2 odpowiedzi:
1)nie mam czasu, bo mam na noobcharze i expie
2)Nie zależy mi na rozgłosie
Jeżeli nie chce pokazać to znaczy, że nie ma. Tutaj nie istnieje żadne tłumaczenie. Przez trade nikt Ci nic nie ukradnie. No i co, wierzy ktoś, że jakiś noob zdobył iron helmet i się nim nie chce pochwalić w grze a fakei chętnie wrzuca na fora? Nie zależy mi na rozgłosie = nie robie faków i nie wrzucam ich do internetu. To takie tłumaczenie jakbym polał was benzyną, podpalił i zgasił twierdząc, że nie chciałem was tą benzyną polać. Nie obraźcie się, że jestem taki bezpośredni w tym co piszę ale raczej chyba jesteście rozumnymi ludźmi lub zwyczajnie macie na tyle bystrości w małych główkach, że to zrozumiecie. Rookguardian de'bove robiąc jakieś fejki i wrzucając je na forum robił to dla czystych jaj, później pokazał screany swojej postaci w wywiadzie i co? Legion helmet, katana, chain arm, st-legs, copper-sh, leather boots, pare bronze amuletów i takie inne pierdoły. On wzorowo ukazał jak można manipulować ludźmi, z tym że to co zrobił nie było chamskie, tylko paradoksalnie cholernie pomocne w ukazaniu tej drugiej, tajemniczej perspektywy posiadacza. Przypomina mi się jeszcze jeden wielki progamer Master Slayer, wysłali go na test serverze na wysepke z SoFem i jak się go zapyta o to, to twierdzi, ze nie może nic powiedzieć. No a co ma powiedzieć? Teleprotowali mnie na test serverze, jestem noobem, który robi z siebie legende? Tak to sprzedaje bajki, że stał koło miecyzka jakby nigdy nic i doszedł tam sam i czeka aż ktos zrobi to samo. Jeżeli wie jak tam stanąć to niech stanie? Co nie może drugi raz? Czy test servera dawno nie było? Robią fake gdzie ustawiaja gp w pentagram a później dają się zabić przez rata mając wędkę w ręku a później teleportują się do pokoju minomaga i go ubijają z fist fightingu a jak ich zapytasz jak to zrobili to odpowiadają <secret>. Patrzcie na to realistycznie i ze zdrowym rozsądkiem. Są tajne miejsca na rooku, jak to mi cipsoft odpisał na maila (było po ang ale w skócie napsize po pl):
Nie możemy powiedzieć czy quest na sof istnieje czy nie, więcej frajdy sprawia odnajdywanie questów samemu. Oczywiście, są pewne miejsca i questy, które są jeszcze niedokończone a niektóre są zamknięte i zablokowane.

Wniosek jest taki: Do Minomaga wejścia nigdy nie było i nie będzie, z ghoulem jest to samo a co do SoFa to tak racjonalnie rzecz ujmując: czy miecz z takim atakiem potrzebny jest dla gracza do wbicia 8lvlu? Po co jest projektowany rook? Żeby wbić 8 lvl i z niego wyjść. To, że my rookstayerzy, ja i milion innych progamerów tam gra to tylko alternatywna forma rozrywki, takie granie w inny sposób niż pewe schematy to przewidują. Tyle w temacie. Pozdrawiam, wierzę że to co tu napisałem troszkę otworzy oczy elicie wiernych, którzy bezgranicznie doszukują się prawdy w każdej bzdurze.

ps
1.Do kolegi co lootnal poison dagger w ancient temple - są tam tez orc warriory, z ktorych owy item leci
2.Do kolegi, który lootnal w zamku kolo ab - tam takze kreca sie orc warriory


Tak przy okazji mały offtop:
Slythia czy w tych czasach, kiedy z Pottym graliście Rookgaard był takim kultowym miejscem i obleganym przez rookstayerów?
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem