Zobacz pojedynczy post
stary 27-09-2004, 14:36   #2
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Mam pare osobistych zastrzerzen do tego poradnika:

Cytuj:
2. Jesli jesteśmy blokerami to blokujemy ZAWSZE na full ataku najlepiej bronia 2handed atakujac draga (drag wali bardzo slabo z pazura wiec to nie zrobi większej różnicy)
Tym sposobem zdobędziemy troche expa ale można równierz stracić kilka UH, wiem na swoim przykładzie, zalecam maxdef + BS + Shield

Cytuj:
Tyle taktyk. Dlaczego tak mało? Otóż wyjaśniam : Drag NIE jest wyjątkowo silnym potworem i pisanie pol strony taktyk o nim mija sie z celem!
Ja bym tutaj dodał, że należy się UHać na yellow HP [albo, jeśli mamy poniżej "FullHP -300/250"] zawsze są większe szanse na przeżycie. oraz co dla mnie jest bardzo ważne: ruszamy się po dragu a nie przednim, np: Stoimy na skosie z dragiem, on wyrównuje do nas więc my dopiero kiedy skończy swój ruch ustawiamy się po skosie, zawsze radze czekać na ruch draga, to było przyczyną padnięć paru qmpli którzy mieli pecha wejść mu w f-vave.

Cytuj:
b) z blokerem: lvl dowolny
Tu znowu się mylisz. Na 1oo% nie chciałbyś blokować draga 8 lev pallkowi. Polecam przed 20 nie wybierac sie na dragi [chyba ze mamy dista w ponad 55]

Cytuj:
(jesli bloker dobre blokuje to nie stracisz nawet 1 hp...)
Zawsze są szanse ze drag się przerzuci, zawsze należy liczyć się ze stratą hp od f-vave lub GFB

Cytuj:
a) solowanie: lvl 25 skille 70/70
W porządku, idz na tym levelu solo na draga, ale uhy sam se kupujesz. Ofkors jeśli nie żal ci bp uh na 1draga to spox ziom jesteś. Zalecam dragi na skillach 70/70+ level ~35 2hand weapon. [no chyba ze masz SoV ]

Cytuj:
b) blokowanie: bierzemy najelprza dostepna nam bron, najlepiej dwureczna. stoim ukosem do draga starajc sie by drag byl obrocony plecami do pallkow/sorcow. atakujemy na full ataku. skille malo wazne (wystarcza 40/40 :|) lvl 25+. na upartego mozna blokowac kolo 20 lvla ale zrobi sie to 2x bardziej nieoplacalne niz z 25 lvlem.
2handowa bron to moim zdaniem strata uh, wystarczy dobry shield, crown ??. Nie radze również trzymać draga plecami do atakerów* bo wtedy będą trudności z "odbiciem" go jeśli zmieni cel. Radze stać między dragiem a atakerami. Ja blokowałem na 20lev z skillami ~40/35 z p-set, g-sgield, FS. szło 0-4 uh na draga [nie opłacalne, ale fajnie jest juz blokowac draga] Blokując liczą się tylko shield i rodzaj tarczy.

Do tego wszystkiego dodał bym coś o czym zapomniałeś, według mnie bardzo istotna sprawa: DRAGON NEACLE, choćbyście mieli p-ammy zawsze lepszy jest d-neacle, paręnaście razy zdarzyło mi się, ze zostawałem na polu bitwy z 1-5hp i gdyby nie te 10%dmg zabrane przez d-neacle miał bym deda ;p

Wnioski?: Poradnik moim zdaniem nie jest zbyt profesjonalny, krótki, fakt drag to nie jest żaden hiper monster ale zawsze pierwszy drag jest jakimś wielkim przełomem w życiu każdego tibijczyka
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 05-01-2009 o 21:45.
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem