Zobacz pojedynczy post
stary 01-11-2004, 20:32   #13
Zygfryd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Gdzieś w Otchłani..
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Domyślny

Ogólnie Twój poradnik nie jest zły i wierzę Ci, że zabiłeś dużo smoków, ale chyba przesadziłeś Jednak jest on napisany tak troszkę chaotycznie. Jakbym miał po przeczytaniu go np. solować smoka knightem to nie wiedziałbym w koncu, na jakich skillach itd. I ciężko jest go zapamiętać. I jak większość mam kilka uwag:
- Zacznę od tego uhania się. Nie powinno się uhac na 200~ hp, gdyż dostaniesz combo i co wtedy (np. knight jako bloker) ? Ja zawsze uham się jak tylko zobaczę żółtą kreskę nad moim imieniem.. (dla ciężko kapujących: na żółtym hp), gdyż po combo albo bym padł albo miał czerwono-czarne hp (można spanikować i się nie uhnać - akurat mnie to nie spotkało ). A z mniejszej ilości hp nie uhnę się do końca, wieć na czym tu niby oszczędzać? Oczywiście moje wszystkie uwagi dotyczą się porad dla knighta, gdyż nim solowałem/blokowałem smoczki.
- Co do skilli i lvlu.. Wiecie - można zabić smoka solo na 25 lvlu ze skillami 60~ z fsem+tarczą i pomocą hmmów i traci się wtedy od 4 (mało gfb, żadne f-wave) do 7 (kilka gfb, może 1 f-wave) uhów. Jak coś.. wiem co mówię (testowałem to). Hity z ręki mają mniejsze znaczenie - w 1 i 2 przypadku traci sie na nie razem ilość hp równą 1 uhnięciu się, tak mniej wiecej.
- Blokować smoki można od 30 lvlu bez obawy o życie, jeżeli się dobrze ucieka przed f-wave ze stratą 0-2 uhów.. To zależy od szybkości zabicia smoka i gfb, hity z łapy też, ale mniej. Udawało mi się tak mając broń 1 ręczną+tarczę i full def. Z gsem i max atak by się tak nie udało, a tracić dodatkowo 1~ uha za 200~ expa na 1 smoku to kiepski pomysł.

Było by to na tyle O solowaniu nie mówię, bo każdy uważa inaczej.
Ja mam zamiar zaniedługo iść na smoki z 1 palkiem (30 lvl i 70 dystans) i bić z gsa. I mi i jemu powinno się opłacać Ja postaram sie mieć 35 lvl~, skille po 70+ i dobry stuff. Myślę, że będę tracił tak mniej więcej po 2 uhy na smoka. Zresztą się zobaczy Polecam taki sposób hunta na smoczki, gdyż jest i exp i kasa/kasa z loota jeżeli takowy będzie Przynajmniej jako jeden z pierwszych huntów na smoki.. Albo tylko blokować broń+tarcza i max def. Idzie od 0 do 2 uhów max przy pechu. Drużyna może składać się z blokera + 1-2 ludzi bijących (palki i/lub sorcki/druidzi). Pall 30lvl i 70 dist to standard i sorc/druid także około 30 lvlu i przynajmniej 40mlvl to także standard. Nie jest to wcale extra ekipa, ale bardzo dobra i w zupełności wystarczy do dłuugiego huncika (standard czyli taki najbardziej opłacalny i wybierany przez graczy koluś do hunta)

Z~
__________________
Wkurzyłem? Pomogłem? Napisz to! http://forum.tibia.pl/usernote.php?do=newnote&u=6802
Cytuj:
Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sobie poradzę.
Zygfryd jest offline   Odpowiedz z Cytatem