Zobacz pojedynczy post
stary 26-09-2010, 00:14   #161
rayto
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 4
Domyślny

Aż wtrące swoje trzy grosze...

Słyszałem kiedyś... Wtedy chyba 7.6 wchodziło a więc baaaaardzo dawno temu także o jakimś scrollu na którym rzekomo były zapisane słowa w języku orków dzięki któremu można było dostać klucz do mino maga - miało go bardzo niewiele ludzi a podobno klucz otwierał tylko 1 drzwi. Mino nikt nie ubił...

Rodzi się pytanie czy to był ten scroll na zdjęciu z wcześniejszych postów?!

Ale to takie ustne przekazy - dowiedziałem się tego od jakiegoś h lvla jak zaczynałem grać w tibię bo byłem bardzo ciekaw tego mino maga xd



A w co teraz wierzę?

Bardzo dawno temu gm-owie postanowili dodać pro item dla spryciarza który rozwiąże ich trudny i bardzo zawikłany quest. Znalazł się taki typek jednak z czasem questa usunięto a kozakowi mieczyk odebrano. Były burzliwe dyskusje na temat questa więc cipsofciaki postanowiły zabawić się naszym kosztem - dodali 2 pola na mapie dzięki którym sof znikał. Był to genialny dowcip z ich strony ponieważ na rooku wybuchła gorączka poszukiwania miecza - nie tyle żart się udał co nawet zachęcił ludzi do gry Jednak nie przewidzieli oni tego że gracze są na tyle sprytni że wpadną na to jak znika sword i na dodatek dowiedzą się dokładnie o które pola na mapie chodzi! Wszelkie potrzebne rzeczy do wykonania questa usunięto (klucze itp.) i odebrano wszystkim graczom, natomiast dodano w ich miejsce wskazówki które wprowadziły do gry błędne koło "podpowiedzi" od npc których nie da się ułożyć w logiczną całość. Cipsoft bawił i nadal bawi się świetnie patrząc na noobków którzy próbują zdobyć to ostrze.

Krótko mówiąc zrobili nas w bambuko.

#edit

A próbował ktoś stawiać ots-a po np. 7.1 lub inne wersje i szukać tam odp. jako gm? A może ktoś próbował na ots-ie z rl mapą jako gm wchodzić do tele za mino magiem?

Ostatnio edytowany przez rayto - 26-09-2010 o 00:18.
rayto jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.