Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2013, 13:27   #3
Krizz.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2013

Posty: 8
Domyślny

Czuję się zaszczycony taką dedykacją na wstępie ; )

Pierwsza rzecz, było co oglądać, pożądna porcja historii. Nie mam nic co do fabuły, wiadomo że to się dopiero rozkręci. Ciężko dziś zaskoczyć fabułą od samego początku, w końcu tyle tych fake'ów już ludzie naklepali xd

Element humorystyczny z główką ghoula mi się podobał.

Efekty jak najbardziej najwyższej klasy, szczególnie światło, w niektórych momentach widać, że jest koncepcja z rzucaniem cienia przez oświetlone światłem sztucznym przedmioty, światło przykryte drzewami itp., co przy szerszym wykorzystaniu cieszy oczka.
Jeżeli chodzi o same lokacje to jak zawsze sklejka urozmaicona i tu nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Poza tym w momencie znalezienia rozbryzganego wieśniaka i pierwszego spotkania z umarlakami trochę zbyt szybko posunąłeś akcję, zbyt treściwie to ukazałeś, co wywołuje taki niedosyt i sprawia wrażenie że gdzieniegdzie brakuje jeszcze po jednym obrazku.
Zmniejaszanie rozmiarów obrazków w czasie walki skupia uwagę tylko na tym co istotne (może trochę ułatwia robotę), ale czasami gubiłem się przez to przy rozpoznawaniu, co się właśnie wydarzyło.

A, jeszcze żeby się było czego doczepić. Może to i taki twój styl, ale wydaje mi się, że wstawianie tekstu jak najbliżej wypowiadających go osób i regularne zawijanie go ułatwia oglądanie (mimo że czasami sporo zakrywa).
Co do języka, występują błędy gramatyczne, ale tekstu jest sporo, a jak najbardziej nadrabiasz wieloma zaawansowanymi zwrotami ; )

@edit: Obejrzałem właśnie część IV na Otlandzie i powiem szczerze, że tam walkę udało ci się przedstawić najlepiej.

I że tak dołączę: ludzie, komentujcie, piszcie cokolwiek, jak się człowiek nudzi to sobie chętnie wpadnie i poczyta.

Ostatnio edytowany przez Krizz. - 06-07-2013 o 14:03.
Krizz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem