Zobacz pojedynczy post
stary 27-08-2006, 10:29   #17
Kobi Knight
Użytkownik Forum
 
Kobi Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wegorzyno

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Kobi Knight ma numer GG 4885562
Domyślny

Pamiętajcie, że to tylko moje zdanie więc proszę żeby nikt mnie tu nie zjechał .

Według mnie dobrą profesją jest Sorcerer, ponieważ po tym uptade weszła tak zwana "Stamina". I gdy trenujesz magiem ona Ci nie spada bodajże. Od 23 robisz GFB niezła kasiorka + na 25 HMM. Knight jest też spoko ale te trenowanie po uptade trochę dobija. Oczywiści można pójść na Slimy ale wkońcu zanim na nie pójdziesz musisz wbić 55/55 skilla. Inaczej jest też na pvp tam można trenić na summonach kumpla. Knighta też możesz wybrać bo to była i chyba jest moja ulubiona profesja tyle tylko, że spróbowałem magiem narazie mam 16 poziom planuje zakup już pacca bo chcę sprawdzić jak się nim gra. Jak do tej pory łatwiej i efektywniej. Druid hmmm... Praktycznie to samo co sorc tylko czary go różnią. Sorc jest bardziej tak to ujmę "ofensywny" czyli silniejszy. Druid polecam do robienia run. Palladyn ... O zgrozo!! To już całkiem teraz nie wypał na non-pvp. Speary się łamią, stamina spada. Zanim pójdziesz na slimy to padaczki dostaniesz. Na pvp może być chociaż zanim nie przepadam.

Ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Pa .

Ostatnio edytowany przez Kobi Knight - 27-08-2006 o 10:33.
Kobi Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem