Zobacz pojedynczy post
stary 29-07-2009, 00:54   #1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny Gry - temat ogólny

Jest temat o wydarzeniach sportowych, jest o dyskusjach światopoglądowych, a nie ma o grach. Jest co prawda dział RPG, no ale właśnie - to dział RPG. A tutaj przyda się temat, w którym swobodnie można porozmawiać o każdej grze na każdą platformę.

No więc, ja zacznę:
Zaczynam nadrabiać poważne zaległości z lat 2007-08-09. Wczoraj skończyłem Prototype (YOU SUICIDAL MORON!), dzisiaj Call of Duty 4, jakiś czas temu Fallouta 3, pograłem w Street Fightera IV (frustrująca gra). Jutro zabieram się za The Last Remnant - jRPG od Square Enix. W planach mam także Mass Effecta, Bionic Commando i GTA IV. Jestem cholernie opóźniony co do gier, wiele ominąłem, wiele olałem, ale powoli to nadrabiam. Kupę czasu poświęciłem Simsom 3 (świetna gra i jestem z siebie dumny, bo znalazłem sposób na zwisy ), Spore (a ten z kolei jest cholernie dziwny, bo to bardziej Galactic Civilazation z rozwiniętym edytorem ras) - czyli ogólnie grom z EA. Już zaklepane miejsce na przyszły tydzień ma Modern Warfare - 4 część CoDa pozytywnie mnie do niego nastawiła. No i zagrałem też w "starocie" - Black & White 2, które mnie cholernie wciągnęło i oczarowało, Torment, którego wreszcie przeszedłem i poznałem imię ( ) Bezimiennego, dokończyłem Sudeki i pomęczyłem Sacreda i Call of Juareza (ten ostatni to straszny badziew, nie polecam).

Ogólnie to nie mam pojęcia, w co jeszcze warto by zagrać, nie kupuję już CDA i nie mam pojęcia, co jest w planach. Cholernie długo czekałem na Elveona, ale chyba wstrzymali nad nim pracę (i to już dość dawno ). Weźcie polećcie jakieś fajne gry, które warto zaliczyć. Byle nie survivale typu Resident i Silent Hill ani przygodówki.

I najważniejsze:
Prosiłbym, żebyście nie robili z tego tematu wojny pt. Uczciwi gracze vs. Piraci. Kradniesz? Zachowaj to dla siebie. Kupujesz oryginały? Who cares. Prosiłbym o ostrą moderację pod tym kątem.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 29-07-2009 o 00:55.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.