Zobacz pojedynczy post
stary 22-08-2009, 08:13   #9
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

@up

Dallheim nie umie. On leczy bandażami, itd.

@Blader

Powiem tylko jedno: nie.

TO STEK BZDUR!

Cytuj:
Dallheim członek Rycerzy Koszmaru
ON NIE JEST RYCERZEM KOSZMARU! Uwierz mi, wiem o tym Zakonie więcej, niż ty, więc nie pisz tego, czego nie wiesz. Ani w Naszych oficjalnych archiwach, ani w moich nie ma nic o żadnym Dallheimie.

Cytuj:
podstępny NPC - Vendor ukradł Spike'a Dallheimowi ( i tu ciekawostka Vendor sprzedawał kiedyś na przemian z Dixi, ale został wycofany w którymś update by dalej pchać fabułę, w ostatnim update wprowadzono dwupunkt, który na pewno też ma jakiś związek z fabułą)
NIE BYŁO NIGDY ŻADNEGO VENDORA! TO BYŁ BŁĄD TŁUMACZENIA! Było napisane "a Vendor named Dixi" i zostało to nieumyślnie przetłumaczone źle.

Cytuj:
Cipsoft nie lubi Rookstayerów, a wstawione zagadki są tylko ozdobami mające pokazać co możemy spotkać na mainie.
To nie są żadne ozdoby! Każdy element Rookgaardu ma znaczenie fabularne!

Cytuj:
ważną misję za Dallheima, który w tym czasie szukał skradzionego Spike'a. Po powrocie na maina oskarżono ją o skradnięcie Spike'a, więc Dallheim ją rzucił, od tamtego czasu niebyła już taka piękna i wesoła.
SPIKE SWORD NIE NALEŻAŁ NIGDY DO DALLHEILMA! I NIKT MU GO NIE UKRADŁ! To był po prostu zwykły kolczasty miecz. Prawdziwym właścicielem Miecza Furii jest Avar Tar. Only the humble may touch the sword of fury. - A Avar Tar "humble" za bardzo nie jest . DLatego rzucił Miecz Furii na tamtą wyspę by leżał i nikt go nie odnalazł. Dowiadujemy się o tym dopiero na Edron, a na Rookgaaard nikt nie powinien wracać. Spike Sword jest nie do zdobycia. No a Dallheim nadal ma swój kolczasty miecz, i nikt mu go nie ukradł. No i oni NIE MIELI ŻADNEGO ROMANSU!

PS: Blader, coś czułem, że z czymś wyskoczysz jak założyłeś temat o bugu. Narazie pozostań przy Excalibugu, bo na Jego zdobycie mamy szansę... Zagadki Rookgaardu zostaw nam, bo my już długo siedzimy w swoim fachu
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem