Zobacz pojedynczy post
stary 09-08-2008, 21:56   #40
Patrol3211
Guest
 

Posty: n/a
Dumny Pomoc

polecam knight ! jeżeli masz zamiar grać na non-pvp to tylko i wyłącznie knight !
wypisze ci kilka zalet i wad na świecie tym i tym

Pvp:
Knight-jak się skilluje i do skillowało się np 90 skill ataku ktoś może podejść i zajechać z 3 skille w plecy >.</bardzo utalentowany w sztuce zabijania /bloker !

Sorcotki ;/ many many (kasa)/jak ma zabijać to raz dwa nie przeciągać na długą walke (wszczególności jak masz zamiar bić silnego knighta)/skączy się mana to dufa ;/


non-pvp:

Knight-śmiało skilluj jak wbijesz np ten 50 skill i ktoś ci np zluuruje ktoś guarda dasz rade (z potkami)[skont wiem ...? miałem taką akcje ]/kiedy blokujesz a w teamie znajdzie się "dezerter" który będzie chciał cie zabić nie mart się to non-pvp blokuj śmiało i ciesz się !


Sorc:może używać najsilnejszych czarów nie martwiąc się że uderzą gracza lub summona /masz ochote na SD a nie chce ci się robić ręcznie ?? spokojnie nastaw bota by solo ci zrobił SD ! nikt nawet nie będzie szans cię tknoć




to wszystko co wiem ale te informacje przydzadzą ci się tylk gdy masz zamiar daleko zajść i zostawić w tibi po sobie jakiś śład !
  Odpowiedz z Cytatem