Temat: Przyjaciele Nobztrakt OF QUEST HELP xd
Zobacz pojedynczy post
stary 18-09-2008, 10:30   #53
Ronan_Shade
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Zanera
Domyślny

W Tibii coś takiego jak pvp po prostu zanikło. Popatrzcie, że pójdzie teraz taki 170 ms, który z sd w ludzi będzie walił po to 300~(nie wiem czy dokładnie tak, ale przynajmniej tak mi się wydaje, jak coś to mnie poprawcie) i jak pójdzie sam zabić takiego 50 ek, który się leczy po 300 to nie da rady może nawet jeśli knight będzie miał możliwość ucieczki i dużo potów. Co to ma być, że ponad 3 razy większy lvl nie da sam rady zabić 50? No ten ms/ed jeszcze może by jakoś dał rade ale ek/rp to już raczej nie. Tibia to gra "zespołowa", w której samemu się nie wiele zdziała jeśli się nie ma naprawdę wysokiego lvl(tak jak np na filmiku tutaj, że 200+ z flama wali w 40-60 lvl). A takie LII to znowu gra, w której samemu z dobrym pvp da się wygrać walkę powiedzmy 1 na 3. Moim zdaniem LII to gra, do której naprawdę dobre pvp jest potrzebne. Ale wracając do Tibii, naprawdę dobrym pvp można było się kiedyś wykazać, teraz jest już trudno, ale jest kilku graczy, którzy są jednak w tym trochę lepsi(przykład Aradna).
Ronan_Shade jest offline   Odpowiedz z Cytatem