Zobacz pojedynczy post
stary 19-03-2007, 23:04   #30
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Czy ty człowieku aby nie naogladales sie zbyt duzo kabaretów ?

Nie kpij. Zauważ, że Chelsea też będzie miała kilka meczyków przed sobą - i nie każdy musi wygrać. Jednak nie będe sie z Tobą kłucił - bo i po co ? Przekonamy się wkrótce. I jeszcze jedno- irytują mnie wielcy "Forca the Blues" "Chelsea forever" - A gdzie cholera jasna byliście zanim Abramowicz kupił ten klub ? Zapewne kibicowaliscie innym team'om które były na fali. Mam dość taki pseudo-fanów.
Po pierwsze nie powiedziałem wcale że Chelsea wygra ligę...Włączam tylko taką możliwość i głęboko w to wierzę.

Po drugie "kłócił" a nie "kłucił".

Po trzecie nic o mnie nie wiesz, kibicuje Chelsea od dzieciństwa...Od czasu kiedy zacząłem oglądać mecz piłki nożnej. Czyli już jakieś 12 lat, i nie obchodzi mnie to czy mi wierzysz czy nie.

Co do kibiców Chelsea fakt jest faktem dużo ludzi lubi Chelsea tylko i wyłącznie dlatego że klub jest bogaty i ma kasę. Równocześnie zauważam że dużo ludzi krytykując Chelsea wytyka nam że jesteśmy bogaci i nic więcej, błąd Chelsea stanowi kolektyw tak samo jak Manchester. Codo tego "Ronaldinho to ciota" Według mnie to światowej klasy piłkarz...Po prostu nie słuchaj dzieci.

Po czwarte nie kibicuje żadnemu innemu klubowi niż Chelsea, oprócz Pogoni w końcu jestem ze szczecina.

Po piąte pseudo-fanem na pewno nie jestem.

Ligę ma szanse wygrać tak samo Chelsea jak i Man Utd...Przy tak wysokiej formie "Czerwonych Diabłów" będzie ciężko ale jeszcze 8 kolejek.

Wierzę w Chelsea i tyle.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem