Zobacz pojedynczy post
stary 10-12-2006, 09:29   #8
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Jeszcze chyba gdzieś pojawił się ten niepotrzebny znak "]", więc przejrzyj ponownie cały tekst.
Z tymi znaczkami to jest ciekawa historia To są emotoikony przekształcone przez Worda. Dopiero teraz to zauważyłem, że przeglądarka ich nie obsługuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diuks Pokaż post
A wiec tak na darashi nie trzeba postmana... miasto jest jakies 20sekund drogi i skrzynka parcelowa jest w dogodnym miejscu gdzie thiefy nei łaża. I nie zawyzyles troche tego lotu z minosów? Nie wiem, mi zawsze troche mniej wychodzilo.

Tak samo jak w mint wiecej niz 25k/h nie bylem wstanie robic... a biegałem wszedzie. CHyba ze bys nie zbieral nic z mino to moze wbijesz te 30...

A pozatym 75+ knight lata bez hełmu... uuu to musi bolec^^.

Ogólnie zajefajny poradnik i wreszcie ktoś polecił venore, wg mnie najlepsze miasto na facc ;-)
- Już poprawiam. Lepiej jednak wysłać z Darashii ze skrzynki z postmanem niż targać lootbaga przez pustynie.
- Hełm przeoczyłem
- Mintwallin, różnie to bywa, zależy jaki jest resp etc. Tam wrzuciłem zaokrąglenie (~). Powiedzmy, że odnosi się to do respu, skilii, naszej trasy.

Cytuj:
Moim zdaniem co do "Light" to warto go jednak kupić ay potrenowac mlvl, coprawda na 9 jest exura, ale z tego co widzialem to niema osoby ktora tego czaru niema. Pozatym light jest troche jasiejszy od lighthacka.
2 dotyczy broi, z tego co zauwazylem, to wszystkie bronie wg ciebie sa tanie, troche dziwnie to wyglada, a pozatym niezgadzam się, że sword jest tani, a i mozna dodac ze sword posiada duzo pkt def 9) a axe przeciwnie (-).
3 to eq dopasowane do lvlu to raczej przystosowane na mlode swiaty, na starszych mozna mniej wiecej odjac z 10lvli.
Mlv można też trenować na Find person. Light można kupić ale po co tak wlaściwie przepłacać?
Co do ceny. Zależy od świata, bs jest z dość prostego questa, a GS wypadają z demonów. Więc gdy się zaczynają demon hunty jego cena spada
O defie broni jest tam przypisek dlaczego nie uwzględniam.
Eq. Dokładnie. Ale wolałem napisać to niż MPA na 50 lv.

Dziękuje za komentarze. Błędy będe poprawiał na bieżąco. Aż dziw bieże, że ludziom będzie się chciało czytać moje wypociny. Myślałem, że będe mógł w środku umieścić zdrowaśki a i tak tego nikt nie zauważy.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 10-12-2006 o 09:51.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem