Zobacz pojedynczy post
stary 01-07-2011, 19:51   #17
Rookstayer_the_humble
Użytkownik Forum
 
Rookstayer_the_humble's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2011
Lokacja: Pl

Posty: 22
Stan: Usunięty
Profesja: Rookstayer
Gildia: brak
Świat: Antica
Poziom: 42
Skille: 23/27
Domyślny

Witam wszystkich. Grałem kilka lat temu na rooku na Antice i od dłuższego czasu przeglądam fora w poszukiwaniu nowych informacji na temat SS czy MM.

Przeczytałem waszą rozmowę i mam w głowie kilka myśli, którymi chcę sie podzielić.

Temat MM.
Ktoś napisał ze skoro leci z niego woce to na pewno nie jest dostepny. A czy Cipsoft przypadkiem nie może wyłączyć woce z MM na Rooku? Chociaż sam uważam, że MM nie jest osiągalny to uznałem, że argument jest po prostu słaby.

Sprawa jarania się... Bo wiele osób nie rozumie ludzi którzy poświęcają swój czas na rozwiązywanie zagadek Rooku który rzekomo jest najlepiej poznanym miejscem Tibii. Jak widać po naszych rozważaniach wcale nie jest. I naprawdę jak ktoś raz złapie fazę to go nie puści i będzie szukał do końca.

Temat dźwigni nad domem Toma. Ktoś napisał ze Cipsoft rookstayerom odpisuje, że odpowiedz jest pod naszym nosem, że szukamy za daleko. A czy ktokolwiek przeszedl przez rook omijając "rynek" obok domu Toma? Wszyscy przechodzą przez to skrzyżowanie i nie zdziwiłbym się gdyby ukradziony przez Vendora (sprzedawcę) miecz nadal leżał w którymś z pudeł a ten na wyspie był tylko do popatrzenia albo ten który zostawiła Kylindra. Ten może nie być dostępny ale może ten ukradziony jak najbardziej? I tutaj by się przejawiała nasza skromność jako graczy bo nie chcemy zdobyć tego przeklętego miecza który jest na wyspie otoczony ogniem a w nagrodę dostaniemy ten który jest nad domem Toma.
Pozdrawiam wszystkich Rookstayerów i tych którzy nie mogą spać bo myśla nad genialnymi zagadkami tibii i rookgaardu. Myślimy aż do skutku.
__________________
Zapraszamy na RON OTS!

Wielki rozwinięty Rookgaard!
Misja na ss, demony, smoki, warlocki!

Poza tym mili i przyjaźni gracze którzy pomogą wkręcić się w świat Rona.
Rookstayer_the_humble jest offline   Odpowiedz z Cytatem