Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2005, 20:20   #52
pinokiooooooooo
Użytkownik forum
 
pinokiooooooooo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: tam --->

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
Problem

tak jak niektórzy też zostałem shackowany 2 razy za 1 razem nic nie straciłem tylko jak chciałem zabić potworka to mi nagle uciekał (podejżewam że to mój kolega który pomagał mi zakładać konto ) a za frugim razem jakiś patafianek sie spytał czy chce wstąpić do gildi no i wszedłem na linka który mi podał i dobra sie wylogowałem żeby coś sprawdzić i wpisuje passy i że wpisuje źle hasło no dobra to wchodze na konto siorki i patrze moja postać jest online więc pisze do mojej postaci jako moja siorka i tam nikt sie nie odezwał i wręcz sie wylogował z przykrością stwierdzam że tylko siostrze troche nabije lvl itd. i kończe z tibią (może na jakiś czas lub na zawsze ) niech no tylko sie dowiem kto mnie hacknoł zabije patykiem i wsadze łyżke w d..e i se nia pokrece żeby bolało

P.S. Życze aby nikogo żaden noob nie shackował! Chyba żeby w dobrym sensie np. dołożyli coś dobrego i nabili dobrego lvl.
Niech WAM(oprócz nobów którzy hackują) GRACZOM sie dobrze wiodło i nigdy nie dedli
P.S.2 Uważajcie na tego noobka który chce was przyjąć do gildii (na Harmoni lub innych światach) i podaje link przez stronke darmową onetu(republika.pl)
pinokiooooooooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem