Zobacz pojedynczy post
stary 06-09-2005, 06:33   #56
Zyzek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja tez zostalem z hackowany. Ale stalo to sie przez moja glupote i niewiedze o hackerach. Chcialem kupic mieczyk na trade i jakis koles do mnie sie odezwal (Siwy'Bezel) i mowil ze ma do sprzedania no to ja mowie spoko, tyle ze oboje bylismy z innego miasta, a ze ja mialem 11 lvl knighta to nie wybieralem sie nigdzie w podroz za niczym. To ten ziomek mowi ze ja zaglosuje na jego gildie to on przyjdzie to mnie i dokonamy tranzakcji. To ja mowie ok i podaj mi stronke gdzie trzeba wpisac passy i acc. Mi to troche smierdzialo ale koles byl mily i jeszcze stronka wygladala jak orginal wiec bez zastanowienie wpisalem szybko passy. I za 5min. wylogowalo mnie LOL. Chce ponownie wpisac passy i nie wchodza. Wpisuje jeszcze raz i jeszcze kilka razy i zaczolem panikowac bo nie wiedzialem co sie stalo, preciez dokladnie przepisuje i wpisuje passy. Po chwili doszlo do mnie ze zostalem z hackowany, wiec zaczolem kombinowac jak odzyskac konto. Wszedlem na stronke tibia.com i podalem o zmiane passworda na maila i za 5min przychodzi mi nowy password, wpisuje i jest ok. Lvl nie stracilem ani skilli, pewnie sie kolesiowi nie chcialo bo i tak byla slaba postac , stracilem tylko cale eqiup i i 1k . Teraz gram dalej ta postacia i jest dobrze. Jestem bardzo uwazny i nie ufam nikomu oprocz moim znajomym. I raczej nie uda sie nikomu mnie juz z hackowac bo mam policyjnego anti virusa . A najlepsze jest to ze po 2 tygodniach od z hackowania mnie ten sam koles odezwal sie do mnie z ta sama propozycja zaglosowania na jego gildie to zwyzywalem go i mowilem ze ma rooka i od tamtej pory ani razu go na tibi nie widzialem bo mam go caly czas w vipach dodanego a mija juz 3 tydzien. I jak was ktos z hackuje to nie zamartwiajcie sie tylko jak najszybciej wlazcie na stronke i zmieniajcie passy. A jak juz straciliscie postac to zalezy jak mala strata to dajcie sobie pare dni na odpoczynek i ochloniecie a ja jak duza to juz wasza decyzja i wasz wybor . Pozdro For All
  Odpowiedz z Cytatem