Zobacz pojedynczy post
stary 18-03-2009, 22:19   #13
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PSP Pokaż post
Jesteś na tyle tępy czy udajesz? Myślisz że tylko ludzie nie znający Języka Angielskiego są newbie w tibi? Ja sam gram od niedawna a gimnazjum kończyłem z oceną BDB z angielskiego. Więc co ty piszesz?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale dodano coś takiego jak tutorial. Nie znasz angielskiego - masz pecha. Znasz - nie będzie miał problemów z podstawowymi funkcjami w grze. Oczywiście wszelkich technik (blokowanie, taniec wojenny, chodzenie na skos i przesuwanie graczy) nauczysz się w grze. Poza tym twoja piątka z angolga nic mnie nie obchodzi. Chciałeś się pochwalić? Mam ci pogratulować? Wpierw naucz się poprawnie używać wielkiej litery (odmianę niektórych nazw własnych też mógłbyś sobie powtórzyć). Poza tym jeżeli ktoś zna język angielski spyta wpierw na Help Chat (jak sama nazwa wskazuje). Gdy jego pytania będą dotyczyły innych problemów któryś z tutorów odeśle go na Game Chat (a gracz tak zrobi, gdyż zrozumiał i nie jest noobem). Tam raczej bez problemu uzyska odpowiedź na swoje pytanie. Ewentualnie spyta się kogoś, kto stoi obok.
Większość 'newbie' z Polski albo serio ledwo zaczęła grę i nie wie o co chodzi, albo ni w ząb nie zna angielskiego. Pozostaje też masa noobów.
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem