Zobacz pojedynczy post
stary 13-02-2006, 00:06   #82
Dzienciol
Użytkownik Forum
 
Dzienciol's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :^)
Domyślny

No Gz Lady Kochanie ^^ (joke) ;] ze cie sie tak chcialo ale brawo ;p

Pirko!!! dzienciol, czemu retired?dawajcie więcej ss'!

mhm jakby to powiedziec , dzienciol retired tylko na 3 miechy , chyba ze gra sorkiem spodoba mi sie na tyle ze bede nim chcial zrobic anni xD ale watpie , naraie chce se pograc troszke sorkiem i uzbierac na porzadne eq dla dziecniola a nie jakiegos DSM-a, C-legi itp , za 3 miesiace postaram zrobic Dzienciola najlepszym a moze byc w pierwszej 5 na Lucerze z Polakow , czy sie uda zobaczymy , ja mam nadzieje ze tak

Jak narazie Lewoj ma jeszcze tylko 70 dni pacca wiec trzeba zaczac expic , 49 mlvl DONE , dzisij wbilem 44lvl ale niestety Ss'ka nie mam , poprawie sie od nastepnego advanced , i obiecuje ze juz niedlugo zdjecia z jakis huntow lub questow.Ostatnio nawet bylsimy z Lady na dl ale marny loot wiec nie bylo sie trzym chwalic. Hydry nam dopisaly do pewniego momentu i Ss-kow tez nie ma ale w sobote najprawdopodobniej kilku godzinny hunt na hydrach wiec ss-ki beda

Sorry ze sie tyle rozpisalem ale wyjasnilem all a teraz pozdrawiam no i gratuluje czlonkom wlasniej gildii takich osiagniec , musze wbic lvl zebym byl najlepszy w gildii xD

Cya All !!!
Dzienciol jest offline   Odpowiedz z Cytatem