Zobacz pojedynczy post
stary 20-02-2006, 21:21   #97
Jess
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Środa Wlkp

Posty: 34
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Cosmic Guild
Świat: Lucera
Poziom: 69
Skille: ,,l,,
Poziom mag.: 57
Domyślny Ale Noob -.-

Aff Tomy ty myslisz ze my cie chcielismy zabic?? Ty zaczoles bic mojego makera i rl frienda w jednej osobie... z poczatku to olewalem bo myslalem ze go straszysz ale jak mu hp nie bylo widac to sie wqrwilem i napisalem do salmona na msg HELP i cie chcielismy nastraszyc bo ty nie rozumiesz normalnego polskiego jezyka pisanego wiec trzeba bylo przejsc do rekoczynu. Straciles troche hp i odrazu obrazony na caly swiat. A co do tego skilla to GRATZ ale jezeli ty straszyles Salmona to nie wiem czy 80dist vs GS w reku mojego kochanego bro =** HAIL SALMEK wyjdzie cina dobre a dodajac cos od siebie jezeli zobacze ze salmek traci przez ciebie uhy to wali mnie hunted by Saleth Alina and friends ale bede cie rokowal az nie przestaniesz bic moich friend (Ciebietez nadal do nich zaliczam ale z toba inaczej nie idzie rozmawiac bo jestes uparty jak.....)

A teraz z innej beczki "AJ LOW JU LEWOJ" nie moge sie doczekac soboty a co do wesela to tak kolo 17 lepiej jak all expowiska sa zajete zeby czasu o 11 po resecie nie marnowac.

Sorry za spam na forum ale pisze co mysle a jutro dodam advancety na 39 i 40lvl
Hail Holly Army
__________________

Jess jest offline   Odpowiedz z Cytatem