Zobacz pojedynczy post
stary 13-08-2004, 18:57   #1
Radek_666
Użytkownik forum
 
Radek_666's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Przed Komputerem
Wiek: 31

Posty: 8
Domyślny Propozycje Na Nowe(Śmieszne) Potforki

Składajcie tu propozycje na nowe śmieszne potworki. Prosze o przyklejenie tematu .
Moje propozycje to:

Rolnik
HP: 90
Odgłosy: Stary Donald Farme miał Ija Ija joł!
LOOT: 0-25gp Filce(gumowiaki), słomiany kapelusz, widły gnojne, ognojone kulki.
Opis: Ten potwór nie jest zbyt silny lecz przywołuje do pomocy krowy. Atakuje za pomocą wideł i rzuca ognojonymi kulkami. Trzeba być bardzo ostrożny, bo te potwory chodzą często w grupach 3-7 osobników.

Krowa
HP: 75
Odgłosy: Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
LOOT: Potion of milk(a czego się spodziewaliście ) 0-4 meat 0-2 ham
Opis: Te potwory nie są zbyt silne lecz często występują w toważystwie rolników. Same nie są grożne nawet dla niedoświadczonych graczy.

Devil Rabbit
HP: 1450
Odgłosy: BURN, BURN! You die too easly!
LOOT: 0-150gp Carrot of Doom(widziałem na screenach z nowego miasta) 0-5 devil ham(lepsza od dragons ham) Cloack of Doom(nowy przedmiot wymyślony przezemnie) Devil boots(buty do chodzenia po lawie)
Opis: Devil Rabbit to bardzo silny potwór. Prawie nie da się go pokonać w pojedynke. Jest 20x większy od zwykłego królika.(czy tam zająca )
Wyrzuca jednak bardzo dobrze rzeczy.

Drunken Dwarven
HP: 120
Odgłosy: Hicks! Hicks! Hicks! Hicks!
LOOT: 0-15gp potion of beer, potion of wine, potion of Browar(bardzo radzko),(Bez komentarza )
0-3 white mushroms, small amethyst(niebywale rzadko).
OPIS: Jak sama nazwa wskazuje upity krasnal.

Prawnik
HP:200
Odgłosy: ABLABLABLABLABLA BLABLABLA BLABLA(Po użyciu tłumacza nadal niezrozumiałe )
LOOT: 100-1000gp(wkońcu to prawnik ) Książeczka ubezpieczeniowa, hamburger, czarny garnitur(rzadko) Czarne okulary(niebywale rzadko)
OPIS:Atakuje Krwiorzerczą teczką prawnika oraz kradnie kase. Oprócz tego leczy się.

Wszechpotężny PIKACHU
HP:320
Odgłosy: PIKA PIKA, PIKACHU
LOOT: 0-10 Bateri Alkalicznych , Energy field rune(rzadko)
OPIS:Atakuje Energy fieldami i Energy Wave. Reszty nie musze opisywać każdy powinien go znać .

Nie mam więcej pomysłów. Jeśli mi coś przyjdzie na myśl zedytuje posta.

Oto nowa dawka pomysłów:

KUPALADUPAGŁUP
HP: 160
ODGŁOSY: Groar? Ugabuga!
LOOT: Głupokorona(def 15) 0-5 meat 0-3 ham
OPIS: Wygląda jak zwykły bear lecz ma na głowie Głupokorone. Jest to król wszystkich niedźwiedzi. Spotyka się gow towarzystwie kilku śmierdziodźwiedzi.

Śmierdziodźwiedź
HP: 100
ODGŁOSY: prrrrrrrr, ufffffff, beeeee
LOOT: Poison field i Kupafield
OPIS: Atakuje przy pomocy gazów odbytowych i posługuje się magią(kupafield). Występują w towarzystwie KUPALADUPAGŁUPa.

HORY POTTER
HP: 65
ODGŁOSY: Flipe-apsiu-endo, Ala-kich-amora
LOOT: Magic Light Wand, spellbook, cape, blue robe (niebywale rzadko), Katarfield rune
OPIS: Pomimo, że ma tylko 65HP potrafi nieźle przyłożyć, do tego stosuje uniki więc jest trudny do trafienia. Włada potężną magią(LAGI).

Żul
HP: 40
ODGŁOSY: bllllleeeeeee, pim(odgłos tłuczącej się butelki)
LOOT: 0-1gp(drobne na piwko) potion of beer, potion of wine(rzadko), potion of Browar, potion of Woodka, roztłuczona butelka
OPIS: Mało HP, ale jest niebywale sprytny i zwinny(Jak zapierniczy to długo nie pożyjesz ). Zawsze znajdzie drobne na wino. Walczy stłuczoną butelką.

Ostatnio edytowany przez Radek_666 - 13-08-2004 o 23:02. Powód: Nowe propozycje
Radek_666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.