Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 18:41   #29
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Owszem, jednak szumnie nazywaja sie przedstawicielami calego srodowiska gejow, no i nie slyszalem, aby jakiekolwiek osoby homoseksualne byly przeciwne organizowaniu parad. No i cale te parady szkodza tym osobom - bo gdyby nie one, to osoby te zylyby sobie normalnie jak kazdy inny czlowiek.
Ja jestem przeciw. Jestem też przeciw adopcji i ślubom, za to NIE jestem przeciw ZWIĄZKOM PARTNERSKIM, które, choć podobne do małżeństw, wcale nimi nie są. Ogólnie to w żaden sposób nie identyfikuję się z tymi z parad, choć słyszałem, że czasem jest tam dobra zabawa nie mająca nic wspólnego z obmacywaniem się itp.

I rzeczywiście szkodzą, bo przez to np. ja jestem porównywany do parad i później pojawiają się takie komentarze, jak twoje, np. "póki cię nie widzę".

EDIT:
Cytuj:
Widzisz a mnie wkurza kiedy siedzę na rynku, sączę piwko w ogródku i nagle przez środek wędruje mi jakaś sekta, czcząca żyda zombie. No proszę cię, w środku dnia, jak popijam zimne piwko. Przychodzi mi strażnik miejski i mówi że muszę wejść do środka bo moje zimne piwko obraża uczucia wyznawców żyda zombie.
PWND.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 06-07-2010 o 18:43.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem