Zobacz pojedynczy post
stary 14-08-2009, 16:09   #1283
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Andrew, ostatni raz: PRZECZYTAJ NA BOGA CALY TEMAT ALBO WON!
grzecznie nie dziala to moze niegrzecznie zadziala...

Litawor Ci juz probowal wytlumaczyc ale ciezko u Ciebie z rozumieniem:
to czy ktos pije, pali, zazywa itd to kazdego INDYWIDUALNA sprawa i ma prawo do decydowania o tym i nikt nie powinien moc mu zakazywac robienia z wlasnym cialem czego chce. To jest lamanie najbardziej podstawowych ludzkich praw, zaden polityk czy inny debil nie ma prawa decydowac o innym czlowieku, bo nie jest tym czlowiekiem a usprawiedliwianie tego dobrem spolecznym jest idiotyczne w przypadku gdy dane prawo nie odnioslo skutkow w zadnym z panstw w ktorym zostalo zastosowane.

tak w ogole to widzeze jestes jasnowidzem bo wiesz co bylobypo depenalizacji. Ja domyslam sie co by bylo na podstawie doswiadczen innych panstw, a ty na czym opierasz swoja wiedze, na ktorym palcu reki?

jeszcze jedno bo wiecej komentowac mi sie nie chce bo nie warto i tak nie zrozumiesz

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew
No właśnie jest nie legalne i chwała temu. Gdyby było legalne to, jest zachęta dla dzieci: Ćpajcie dzieci, bo nikt wam nie zabroni, a dużo mi do tej 18 nie brakuje i policjant przymknie oko, dam potrzymać pełnoletniemu koledze to nie będzie sprawy. Teraz przynajmniej jest: ćpaj jak chcesz, ale możesz dostać po łapach.
A nie rozumiesz tego ze teraz jak ktos chce to i tak sobie ogarnie i nie bedzie przypalu? Ilu ludzi pali codziennie i jakos przypalu nie maja, bo kazdy kto sobie ogarnia mj wie ze jest przypal i trzeba sie chowac(ludzie przewaznie lapani sa przypadkowo) ale to KOMPLETNIE nie zmienia tego czy ktos chce zajarac czy nie.... nie chce to nie bedzie palil nawet jesli bedzie legalne bo teksty o narkotykach wpajane w mlodosci beda caly czas dzialac... skad teraz osoby ktore nie chca zajarac, wciagnac czy cos? Boja sie ze sie uzaleznia czy cos i ok.. nie chca to nie, nikt im na sile dawac nie bedzie i legalnosc (a mowilismy caly czas o depenalizacji) tego nie zmienilaby w zaden sposob, bo to nie legalnosc wyznacza jak bardzo szkodliwajest dana substancja. Depenalizacja zmienilaby to ze ludzie ktorzy po prostu chca zapalic nie byliby traktowani jak przestepcy i nie rujnowano by im przyszlosci przez odrobine przyjemnosci NIKOMU NIE SZKODZACEJ (a jesli szkodzacej danej osobie to na wlasne zyczenie).

Jak tego nie kminisz to ja nie wiem... moze powrot do podstawowki i nauka czytania ze zrozumieniem pomoze, albo odstaw ten koks, on ryje banie.
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem