Zobacz pojedynczy post
stary 19-03-2007, 20:04   #19
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skunks Pokaż post
Jakos mi tej waszej jagi nie zal.. zwlaszcza po waszym zachowaniu na lechii, gdzie my, wislacy bylismy na meczu.. wygwizdac stara zgode.. no coz.. to chyba tylko wy potraficie. n/c
Mówisz o meczu z poprzedniego sezonu tak? Byłeś w ogóle na tym meczu? Ja byłem. Byłem incognito na sektorze Lechii, bo akurat były wakacje, które spędzałem nad morzem. Najwyraźniej nie masz pojęcia co tam zaszło. Kolejną wersję podałeś. Najpierw było, że Jagiellonczycy wygwizdali i zbluzgali starszych kibiców Lechii, teraz, że Wisłę? Były znane 2 zgody Wisły: Śląsk&Wisła&Lecha, a także Wisła&Jaga, myślisz, że Jagiellonczykom zależało na tym, żeby zerwać kilkunastoletnią zgodę z Wisłą? Który kretyn zerwałby w taki żałosny sposób jedną z najdłuższych zgód w Polsce? Nie pomyślałeś o tym, że wina leży po stronie Lechii? Najpierw były przyśpiewki ze strony Lechistów: "Zgnieciemy robala", potem kibice Jagi odpłacili się czymś podobnym, nie pamiętam dokładnie. Następny krok to telefon "przewodniczącego" Lechii do Wiślaków i lament. Wiślacy mieli przyjechać do Białegostoku, żeby wyjaśnić sytuację. Najpierw zapowiadali, że przyjadą, okazało się, że bez słowa to olali.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
I jeszcze jedno- irytują mnie wielcy "Forca the Blues" "Chelsea forever" - A gdzie cholera jasna byliście zanim Abramowicz kupił ten klub ? Zapewne kibicowaliscie innym team'om które były na fali. Mam dość taki pseudo-fanów.
A najciekawsze jest to, że wszsycy oni gadają: "Ronaldinho to ciota bo(...)". Mourinho manipuluje nimi jak stadem małp.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 19-03-2007 o 20:09.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem