Zobacz pojedynczy post
stary 05-05-2005, 12:00   #36
Lukiner
Użytkownik Forum
 
Lukiner's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lukinor
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Honera
Poziom: 14
Skille: 19/20
Poziom mag.: 15
Lukiner ma numer GG 1212499
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez U$er
@UP Na tym quescie z tymi BH i minoskami nie byłem, ale wykonałem tego w zamku(będa ci potrzebne destroy fieldy). ALe uważam że nie potrzeba żadnego klucza bowidziałem screen z miejscem z nagrodami i nie było tam żadnych drzwi.

P.S. nagrody w tych questach są bardzo miłe (broad sword, perły, dark helmet itp.)
To i ja zrobiłem ale lepiej nie pisz co jest potrzebne do tego questa bo to może być QS, wystarczy że napiszesz jaka to nagroda.

Klucz jest potrzebny bo jak sie przyjrzysz (jak staniesz obok tych skrzynek) to zauwarzysz po dwoch stronach dwa male skarbce. Ja tam byłem i gdy wybyiłem minomaga i minosy i chciałem otworzyć te drzwi to pojawił się napis "It's locked" więc musi bic tam gdzieś klucz. A w dalszej cześci salina dole sa schody na dol i tam są mino guardy,archery, zwykłe i gdzieś tam jest jeszcze mino mag i one na bank coś pilnują ale nie wiem co. I dlatego chcem tam sie wybrać a nie wiem czy te BP (Hmm.Gfb, uh) wystarcza mi i czy to mi się opłaca.
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Lukiner jest offline   Odpowiedz z Cytatem