Zobacz pojedynczy post
stary 03-08-2005, 17:00   #1
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny Ankrahmun, miasto na pustyni.

Dzisiaj chciałem się z wami podzielić poradnikiem o pustynnym mieście Ankrahmun. Miasto to skrywa wiele tajemnic. Jest to też miasto dobre dla każdej profesjii i lvlu. Znajdują się tu larvy, scaraby,ancient scaraby, wszystkie rodzaje nieumarłych, dragony, oraz potężne faraony. Piramidy w Ankh są bardzo dobre jeśli uciekasz przed pk. Po updacie piramidy będą Protectic Zonem, według mnie to głupi pomysł, ponieważ nie będzie można już spokojnie pchać lootbaga po piramidach.
Na zachód od Ankh, jeśli będziecie iść wzdłuż sciany, zobaczycie pochylnie, jeśli wejdziecie wyżej bądźcie przygotowani na spotkanie z Dragonem. Od dołu: 1 Drag, 2 Dragi, 3 Dragi. Można spotkać również niżej DLe.

Poradnik zaczynam w moim ślicznym domku



Z mojego domku zmierzamy do Głownej bramy Ankh. Przy tej bramie, oraz przy poniżej wschodniej bramy da się wykopać z piasku scaraby xD



Dalej mamy NPC, który niby organizuje walki na Arenach.



Piętro wyżej mamy NPC, który sprzedaje kusze, łuki, arrowy oraz bolty.



Udajemy się teraz do budynku na północ od depo. Piętro wyżej mamy 2 sklepy magiczne. W jednym są Fluidy, a w drugim blanki.





A tu już depo. Jest ono dość duże, nigdy nie ma tłoku.



Tutaj mamy pocztę, w budyneczku poniżej znajduje sie sklep z dekoracjami i meblami.



Następnie w kolejności jest statek. Udajemy się z niego na Edron, do Venore lub Darashii.



Tutaj mamy Gildię magów. Można zejść piętro niżej, ale 2 piętra niżej nie radze. Może być wypuszczony FE.



Świątynia. Piętro niżej teleport, żeby zostać mieszkańcem. Piętro wyżej miejscie gdzie się pojawiamy po deadzie.



A to już koniec zdjęć Ankh. Jest duże, lecz większość tutaj to domki. Jest także kilka GHów.




Tutaj zamieszczam mapki z zaznaczonymi mniej więcej jaskiniami Larv i Scarabów (nawet Ancient, na poziomie 4) oraz z Tombami.



Czerwoną ramką są zaznaczone JASKINIE LARV, a zielonym TOMBY. Tombów jest 8. W każdym tombie w określonym miejscu znajduje się faraon, oprócz tej w samym mieście. Tam jest teleport na vampy, shamblery itd.

Na samej górze mapki z tombami itp., tam gdzie się mapka kończy i jeszcze kawałek wyżej, jest przejście do Darashii.

Licze na miłe komenty.

Ostatnio edytowany przez Rethfing on Aldora - 09-09-2005 o 17:28.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.