Zobacz pojedynczy post
stary 28-06-2008, 09:57   #1
Wychylybymy
Użytkownik Forum
 
Wychylybymy's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2008
Lokacja: Sulechów

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Secura
Domyślny 469 - Język Beholderów

Założyłem ten temat ponieważ od jakiegoś czasu interesuje się językiem beholderów. Na konkurencyjnej stronie z końcówką .org temat o 469 ma sporą popularność ale nie udało im się jeszcze rozwiązać tajemnicy beholderów (przynajmniej nie wszystkim ; D) i mam nadzieje że to nasze forum rozwiąże tą zagadkę jako pierwsze ; ). Zachęcam was do pisania swoich teorii na ten temat nawet tych które wydają się wam mało prawdopodobne =P. Od razu mówię że na pewno nie będzie to założenie beholder setu ani próba podłożenia literek z książek do tych na telefonie .

Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej możemy porozmawiać z beholderem który jest strażnikiem biblioteki Hellgate i umie mówić "po naszemu" nazywa się on Wrinkled Beholder, a sam siebie przedstawia tak:
Cytuj:
Player: Name
A Wrinkled Beholder: I am 486486 and NOT 'Blinky' as some people called me ... before they died.
co znaczy:
Cytuj:
Nazywam się 486486 a NIE "Blinky" jak niektórzy ludzie mnie nazywalii... zanim umarli.
O języku beholderów mówi:
Cytuj:
Player: 469
A Wrinkled Beholder: The language of my kind. Superior to any other language and only to be spoken by entities with enough eyes to blink it.
Co oznacza:
Cytuj:
To język mojej rasy. Przewyższający każdy inny język i możliwy tylko do opanowania przez istotę z wystarczającą liczbą oczu.
Gdy zapytamy go o Tibie odpowiada bardzo ciekawą rzecz mianowicie:
Cytuj:
Player: Tibia
A Wrinkled Beholder: It's 1, not 'Tibia', silly.
a po polsku
Cytuj:
To 1, nie Tibia, durniu.
Tak więc zapraszam was do główkowania nad tajemniczym 469 =).
(wszystkie rozmowy brałem z http://tibia.wikia.com, tłumaczenia są moje)
Wychylybymy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.