Zobacz pojedynczy post
stary 18-08-2010, 11:23   #3
Shaven_Miwa
Użytkownik forum
 
Shaven_Miwa's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2010
Lokacja: Gniezno

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 38
Skille: Fish 64
Domyślny Nowe itemki na rooku -wyjaśnienie

Po 1 powiedzmy jakie to są te nowe itemki na rooku . Tak więc :
1.Pelvis bones - miednice skeletonów, wypadają ze skeletonów i to całkiem często. Jego wartość wynosi od 50 do 100 gp.
2.Orc tooth - ząb orka, jest on dość rzadkim itemkiem. Czasami porównywany jest do mino leatheru. Jego wartość może wynieść od 200 do nawet 400 gp.
3.Orc leather - skórka orka, wypada dość często. Jej wartość wynosi około 100 gp.
4.Minotaur horn - róg minotaura wypada jak z orka orc leather czyli dość często. Z minotaura może wypaść od 1-2. Wartość jednego rogu wynosi około 100 gp.
5.Wool - wełna, wypada z owcy. Osobiście lubię ten item, nie wiem dlaczego . Jej wartość szacowana jest od 100 do 200 gp.
6. Pig foot - łapa świni. Jeśli ktoś zleciłby mi wyloocić ten item wolałbym szukać minotaur leathera. Na rooku pojawiają się tylko dwie świnie, więc wyloocenie tego itemka jest bardzo trudne. Mam ich tylko trzy a moja kolekcja nie jest mała ;*. Wartość pig foota wynosi od 100 do nawet 300 gp.
7. Spider fangs - kieł pająka. Moim zdaniem bardzo popularny item wśród niskopoziomowych graczy, którzy expią na spiderach. Niestety często opylają fangi za niską cenę, gdyż nie wiedzą co to właściwie jest. Wartość spider fanga wynosi 100 gp.
8. Bunch of Troll hair - pęk włosów trolla. Także bardzo popularny item. Looci z trollów. Jego wartość wynosi około 100 gp.
9. Antlers - rogi jelenia. Bardzo mało znany item. Jego wartość przekroczyć może 200 gp.

To chyba wszystkie rare itemki które ostatnimi czasy wprowadzono.

Odniosę się jeszcze do głównego tematu na temat tego czy jest to rzeczywiście rodzaj śmieci. Otóż jak widać po cenach nie. Mają wartość kolekcjonerską. Ja jako rookstayer przekroczyłem już ilość w posiadaniu 100 spider fangów czy bunch of troll hair.

Cieszę się jeśli komuś pomogłem. Pzdr Shaven ;*

Ostatnio edytowany przez Shaven_Miwa - 18-08-2010 o 11:27.
Shaven_Miwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem