Zobacz pojedynczy post
stary 05-12-2005, 00:45   #4
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

UP:
nie ma problemu, jak chce to może i prać brudy w pralni publicznej. Ja mam dobry wybielacz ()
Ingham:
Kwestia starych tematów jest bardzo delikatną kwestią. Kiedy wszedłem w panel moda aby sprawdzić reporty, to na twój post było chyba z 5. Być może i coś wnosiłeś do tematu (to jest takie uogólniające "być może"), jednak dorzucanie czegoś lub odnawianie wątku po kilku miesiącach(latach) zazwyczaj owocuje właśnie spamem o archeologii, który widoczny był w panelu moderatora. Jak dotąd w tematach poruszajacy jakiś problem z gry nie spotkałem się z jakim kolwiek potrzebnym/słusznym odświeżeniem i nie wydawało mi się, że twoje odświeżenie było pierwsze.
Tak wogóle, to miał być napisany skrypt, który zamykałby automatycznie tematy nie aktualizowane dłużej niż ileś tam miesięcy.
Z praktycznej strony zakaz odświeżania tematów nie dotyczy tylko tego typu wątków jakie podał raul (dorzuciłbym do tego jeszcze reaktywacje twórczości zarówno literackiej, jak i graficznej).

Na niektórych forach tematy nieporuszane od kilku miesięcy są po prostu kasowane, co w mojej opinii jest błędem, gdyż jest to wymazywanie historii forum oraz wiedzy użytkowników. Przypuuszczam, że dlatego właśnie te tematy wciąż są. To historia.

Co do powodu, jaki wpisałem przy kasowaniu posta, to ja zawze tak robie z archeologami . Humorystyczne akcenty dla fanów staroci.

Odnośnie regulamu, to został tam podany jeden z łatwiejszych do zrozumienia przykład.

Jeszcze jedna myśl odnośnie :
Cytuj:
Poproszę Hegemmona o wykazanie, że mój post nie wnosił nic do tematu, ponieważ z mojej perspektywy, drążył on problematykę podziemi Mount Sternum.
Czy naprawdę myślisz, że myśl ludzka i gra zatrzymały się w miejscu na dwa lata, abyś mógł zabłysnąć odkryciem? Wszystko rozwija się też poza tematem


P.S. Klątwa II to naprawdę zakręcony film
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!

Ostatnio edytowany przez Hegemmon - 05-12-2005 o 00:46.
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem