Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2008, 08:28   #31
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
A czy ja powiedziałem, ile ten "krótki czas" będzie trwał? -.-
Myślałem, że krótki = stosunkowo krótki do lvla. A w czasie stosunkowo krótkim do lvla bez ponoszenia kosztów knightem nie ma co pgować, szczególnie na niskim lvlu.
Cytuj:
ale od 45 lvl jest już fajne PvP -.- SD'ki ,summony, mort hur...
Tibia jest grą w której możliwości walki z innymi graczami leżą nie w profesji, a w umiejętnościach (choć szczątkowych) i przygotowaniu.
Cytuj:
I tak jest do dzisiaj, no chyba, że ty grasz na no-pvp... tam nikt nikogo nie respektuje
Nie liczy się to, jaki ty masz lvl, tylko to, jaki lvl mają twoi kumple, ilu ich jest i do jakiej gildii należą. Chyba, że chodzi ci o takie respekt, że random pker cię nie zabije, ale sorce to najłatwiejsze ofiary, bo w grę wchodzi z reguły przewaga lvlowa, która jest dla sorca o wiele bardziej przytłaczająca niż dla knighta.
Cytuj:
No... wiadomo, jak się będzie siedziało do 35 lvl na rotach to sie nie jest biednym
Ostatnio grałem chwilkę sorcem, wybotowałem go do 29 na rotach i potem już tam nie wracałem. Stać mnie było na expienie, waste'owanie i paręnaście k różnych paymentów. I bohy kupiłem nawet.
Cytuj:
no wiesz, botować na rotach można każdą profesją
Więc nie pisz, że raczej się nie botuje, bo można botować z powodzeniem. Po prostu będzie to MNIEJ korzystne niż w przypadku knighta. Ale wciąż korzystne.
Cytuj:
Teraz, to już nikt nie chodzi z sorcem, bo z palem taniej wychodzi
Taniej, ale nie zawsze lepiej.
Cytuj:
mowa o sorcu czy o druidzie?
Mówisz, że sorc ma NAJWIĘKSZY dmg, więc porównujesz go chyba z więcej niż jedną profesją. Chyba, że w przypadku porównywania dwóch rzeczy mówisz "największy", a nie "większy".
Cytuj:
No i wystarczy, żeby uważać się za znawce... A skoro z Ciebie taki pro znawca, to czemu nie wypowiesz się, tylko krytykujesz opinie innych? pff...
Bo ile razy można powtarzać, że najlepszy jest sorc?
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem