Temat: Inne 210ms gleba
Zobacz pojedynczy post
stary 29-01-2009, 14:21   #20
Master-Mada
Użytkownik Forum
 
Master-Mada's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 251
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sibuna
Świat: Morgana
Poziom: 162
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Policzanin Pokaż post
@up
10k/h powiadasz jak mi powiesz jakie to expowisko to dam ci 100zł
10 botow na 1 kompie + demon hell ? pfffffffffffffff jebło cie koleś
jak sie wogule nie znasz to nie odpowiadaj
Mintwallin (przy dobrym respie bardzo dużo loota), orc fortress (podobnie jak mint), elf fortress (trochę mniejszy zysk, ale nadal spory), nie mówiąc już o małpach, zółwiach, veno czy edron dragach, czy mniej znanych expowiskach jak tarantula hell i WIELU, WIELU innych. Na 100% na mint, of i veno dragach zarabia się ponad 10k/h więc dawaj 100 zł. Ponadto naucz się pisać. I myśleć. 10 botów to przenośnia, której niektórzy nie potrafią wyczuć, nie mniej jednak znam wielu high lvli botujących po 2-5 charów jednocześnie, a prawie każdy high lvl ma swojego cash makera, tak po prostu już jest. Skądś bierze się degradacja cen kasy i itemów na allegro, itd. Ale co ja mogę o tym wiedzieć, przecież ja się w ogóle nie znam, więc nie powinienem odpowiadać. To Policzanin wie, gdzie się zarabia na wyższych lvlach i jak szybko, bo on zna wszystkie expowiska.
@ edit
W ogóle to witamy Policzanina w naszej społeczności, dziękuję, że jego pierwszy post został skierowany właśnie do mnie, takich ludzi nam potrzeba!

Ostatnio edytowany przez Master-Mada - 29-01-2009 o 14:25.
Master-Mada jest offline   Odpowiedz z Cytatem