Zobacz pojedynczy post
stary 29-10-2005, 10:54   #64
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LorsTede
Ludziska jak byscie troche mieli oleju w głowie to byscie zobaczyli w tibi ze sie tam naprawde nie da dojsc
na te kamienie nie da sie nic żucić wiec i nie da sie wejsc !!!!!!!!!!!!!![color=red] wycięto około 100 wykrzykników
Zacytuje tu pewną osobę
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Słowniczek N00Ba

Buahuahuahuahu!!!! - patrzcie jaki głupi jestem! (Im więcej wykrzykników na końcu, tym niższe IQ piszącego. A dokładniej: kazy wykrzyknij powyżej 3 = [-7] IQ od 100 - reguła Smugglera.)
Tak więc jak nauczysz się czytać i zrozumiesz moje słowa to policz sobie swoje IQ (jak nauczysz się dodawać liczy ujemne )
Co do twojej wypowiedzi na temat kamieni. Zauważyłeś np. w Ghoutlandzie jak rozwiązano ten problem z daleka widać płaszyczyznę wyższą, a jak podejdziesz to jest ta niżej i efekt ducha gotowy. Tak więc kamienie nie są problemem patząc chodziaż na chodzenie po lavie w Ancient Helmet Quest.
Co do twoich 17 lat wierze jak w stworzenie świata w 7 dni
---------
Cytuj:
to niech ktos podejdzie do niej na rooku na dan00bi i zagada zeby pokazala na "trade" , ktos mowil ze soft botsow nie mozna zdobyc . Skad Wiesz? Wszystko mozna zdobyc tylko trzeba poszukac
Tak, a wiecie, że filip Rabiej pobił rekord w długości puszczania bąków (to kumpel z mojej byłej klasy widzicie jakie mam zdlone toważystwo).
Po co zmieniacie temat na jakieś Soft Botsy? Gadamy o Boots of Waterwalknig.
Widać je w piramidzie w Ankh. Może pogadamy o nich??
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]

Ostatnio edytowany przez Sir Patologia - 29-10-2005 o 10:56.
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem