Zobacz pojedynczy post
stary 31-10-2005, 17:08   #76
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

ludzie, czy wy naprawde sadzicie ze najwiekszy swiatowy serwis informacyjny o Tibii pozwolilby sobie na umieszczenie jako PICTURE OF THE DAY Fake'a albo screena z OTS'a?

pozatym Excessus [ tibianews editor ] SAM powiedzial na forum TibiaNews ze to nie jest Fake co jest dowodem na to ze TO nie jest FAKE! wiec o co ta dyskusja, moze lepiej niech kazdy powie jaki ma pomysl na to jak mozna sie tam dostac a nie polemizowac nad czyms co jest doskonale wiadome! TO NIE JEST FAKE!

TO NIE JEST FAKE!

blagam was zrozumcie to! ja mam jeden pomysl ... nad sklepem sama sa drzwi, coprawda nie da sie ich otworzyc ale pod doniczka jest jakas śmieszna dzwignia... mozliwe ze to ma cos z tym wspolnego, lecz to sa tylko moje przypuszczenia...

Pozatym skad wiecie ze nie mozna wejsc na kamienie ? ktos wczesniej poruszyl temat drogi na lawie idac na HotA quest ... mozliwe ze mozna wejsc na jeden z kamieni... albo mozliwe ze wystarczy sie tam dostac... albo kliknac na 1 z kamieni, tak samo jak na annihilator quest, klikamy NIE na przedmiot, tylko na skrzynke... moze nie trzeba go brac... nikt na to nie wpadl?

Ostatnio edytowany przez seedee - 31-10-2005 o 17:13.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem