Zobacz pojedynczy post
stary 26-01-2016, 11:34   #1
Rehk
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy Pokelife-Zostań trenerem pokemon!

Witam

Chcialbym zaprosic Was do gry w Pokelife !
Moj reflink: http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=369064


Porady na poczatek:
-Gre proponuje zaczac od przejscia samouczka
-W grze istnieje 5 regionów (6 region zapewne pojawi sie na wiosne) Kanto,Johto,Hoenn,Sinnoh,Unova
-W druzynie najlepiej trzymajcie maksymalna liczbe pokemonow ( czyli 6) z najwyzszymi mozliwymi lvlami jakie zlapiecie Dzieki temu jest wieksza szansa ze wygracie z trenerami napotkanymi w dziczy
-Codziennie mozecie wypic określoną liczbę zielonych napoi( 6 lub 9, zalezy od paru czynnikow), proponuje codziennie wypijac jak najwiecej sie tylko da.
-Lapcie poki w nestballe (ale tylko te do 16 lvla) oraz w greatballe( te powyzej 16lvla)
-Jagody fioletowe,czerwone,zolte,niebieskie trzymajcie do 15lvl, potem je sprzedacie (odblokuje sie Wam targ wtedy)
-Zarobione pieniadze w ten sposob, na sprzedazy pokow itd. proponuje zainwestowac w rozwoj konta (ksiega jagod,pokedexy, zwiekszenie mpa(badzo wazny aspekt gry, warto inwestowac w mpa), rozne przedmioty ulatwiajace chodzenie po dziczy itd)
-Najlepsze pokemony na start? Ogniste. Charmander z Kanto, Cyndaquil z Johto, Torchic z Hoeen, Chimchar z Sinnoh lub Pignite z Unovy.
-Najlepsze dzicze na poczatek? Kazda pierwsza dzicz w regionie tj. łąka,rownina,alejka,zagajnik,ranczo oraz las,cudowny most,puszcza Najlepiej na poczatku chodzic tylko do 1 dziczy wybranej Dopiero po30 lvlu penetrowac inne dzicze w danym regionie
-Wazne jest aby expic tylko jednego pokemona- lidera Dzieki temu szybciej zdobywamy poziom trenera, na inne poki bedzie jeszcze czas
-Jesli zdecydujecie sie na zakup punktów zasług za pln, dobrze to przemyslcie bowiem za pierwszy przelew jest +50% PZ, potem juz takiej opcji nie ma Oczywiscie moge pomoc Was rozdysponować te PZty
-Gra posiada bardzo rowiniety pokedex ktory znajdziemy w zakladce Inne-Pokedex. Warto z niego korzystac. No chyba ze wolicie zapytac mnie-znam go niemal na pamiec ;D


Zapraszam do gry i sluze pomoca Jestem bardzo czesto online w grze, wiec smialo piszcie PW Wiadomo ze nie o wszystkim teraz pamietam

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Rehk - 10-02-2016 o 13:08.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.