Zobacz pojedynczy post
stary 21-08-2004, 19:34   #68
Ra'Virr
Użytkownik Forum
 
Ra'Virr's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: Oblivion
Wiek: 34

Posty: 72
Stan: Początkujący
Imię: Aluve
Profesja: Knight
Świat: Chimera
Poziom: 12
Skille: 41/40
Poziom mag.: 2
Ra'Virr ma numer GG 1093071
Brak ikony

Noob mutant
HP: 500
EXP: 12 000
Odgłosy: Aj kil ju!, Aj kil ju!, Aj kil ju!, Gif mi 100 gp or ded!, Gif mi 100 gp or ded!, Gif mi 100 gp or ded! itp.
Loot: 3 Club, BIG jacket, apple, torch,1gp (niebywale żadko).
Opis: To "coś" powstało w wyniku połą czenia 3 noobów. Posiada wielkie ciało (dlatego potrzebuje wielkiego jacketa), 3 głowy, 6 rąk oraz 6 nóg. Skubany mimo iż wali z clubów to i tak trzeba uważać bo trudno obronić tarczą 3 ciosy naraz.

Becham
HP: 300
EXP: 2000
Odgłosy: Ja zawsze trafiam! Nigdy nie pudłuje!
Loot: Football, leather "adidas" boots.
Opis: Jest on strasznie potężny! Za każdym uderzeniem zadaje 2000 punktów obrażeń! Ale niemartwcie się, Becham prawie nigdy nietrafia.

Zjadacz noobów
HP: 1000
EXP: 0
Odgłosy: Noob pycha! Jestem głodny! Dajcie mi nooba!!!
Loot: Nic.
Opis: Jest to dość dziwny potwór. Gdy się go spotka to można wyzwać go na pojedynek. Walka jest dosyć trudna ale warto zaryzykować. Gdy go pokonamy to staje sie naszym zwierzakiem, który przyniesie nam spore zyski. Jak sama nazwa wskazuje ten potworek zajmuje sie zjadaniem noobów. Ale to nie wszystko. Za każdego zjedzonego nooba wydala określoną ilość gotówki. Ile on wydali to zalerzy od stopnia głupoty nooba. Można zarobić od 100gp do 500 000 000gp. Więc opłaca się z nim walczyć. Niestety na każdym serwerze występuje tylko 10 takich cudeniek.

Marian
HP: 5
EXP: 100 000
Odgłosy: das efedv! fahffu! afff! BBBŁŁŁEEE!!!
Loot: 5gp (zawsze chyba, że zgubi), potion of beer, potion of wine [chodzi tu o jabola i inne winka (a kupuje je jak zgubi troche kasy)]
Opis: To jest naprawde trudny przeciwnik. Istnieje BARDZO małe prawdopodobieństwo, że go trafisz. Podczas walki z nim najlepiej mieć na sobie Silver Amulet oraz zapas many na jakies 10 Exana Pox. Dlatego to jest potrzebne bo gdy wyda z siebie odgłos "BBBŁŁŁEEE!!!" to wypuszcza z siebie tak silną trucizne, która nawet ziemie wypali tworząc ogromny, głęboki krater.Krąży o nim legenda, że gdy podarujesz mu plecak pełen butelek z piwem to on w zamian da ci Magic Plate Armora oraz Magic Longsworda ale nawet gdyby mniał te rzeczy to jestem ciekaw dlaczego ich nie sprzedał i niekupił sobie piwa. Może czeka na dobroduszych graczy.

Ostatnio edytowany przez Ra'Virr - 21-08-2004 o 21:10.
Ra'Virr jest offline   Odpowiedz z Cytatem