Temat: Serwer Refugia thread
Zobacz pojedynczy post
stary 13-02-2006, 15:18   #834
Pingwin
Użytkownik Forum
 
Pingwin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Pruszcz Gdanski

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xurda
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 54
Skille: 83/82
Poziom mag.: 6
Pingwin ma numer GG 3470148
Domyślny

Witam!
Z gory... Prosba... Nie bijcie, ze bez zdjecia . Ale pisaliscie o zlodziejac... coz... Voodom mnie nie okradl - nie wypowiadam sie . To samo Rolff itp. itd.

Ale chcialem poruszyc temat innego zlodzieja - blokera... coz. Bylem dzisiaj na d-lair z "kolega"* Baldir'em... No i huncimy sobie DL'e dobre... 20-30 minut... Dzitzy zszedl z podwojnego respa... To idziem tam. I przy biciu dragow drag padl obok mnie. Zajrzalem co bylo w Bagu - byl Dragon shield. Coz... Myslalem, ze zaraz pokaze co wypadlo (P-legi i e-ringa wczesniej pokazal). Jednak ku mojemu zdziwieniu - nie pokazal. Spytalem sie krotko - Loot? Zaczal wyrzucac z baga long sworda i short sworda... Coz. Po chwili powiedzialem Cya i wrocilem do depo. Zaczal mnie przepraszac, ze chcial pokazac po chwili itp. itd. No, ale bylo juz za pozno - zostal przylapany na goracym uczynku. Dlatego NIE POLECAM huntow z nim jezeli nie chcesz byc pewny loota...

To chyba tyle odemnie? Pozdrawiam i przepraszam, ze bez zdjecia... A zreszta niech bedzie zdjecie... Stan postaci na 13.02.2006r godzina 15:15:


*Bo po tym co sie wydarzylo juz byl kolega...

Pozdrawiam
Pingwin/Xatronal
__________________
Pingwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem