Zobacz pojedynczy post
stary 24-01-2009, 17:49   #36
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Żadną. Pogrzeb powinien się odbywać bez takiej muzyki.
Ty będziesz mi mówił jak ma wyglądać MÓJ POGRZEB? Pogieło? A dlaczego ma się odbywać bez muzyki? Nie podałeś żadnych argumentów.

Cytuj:
Bullshit - kolejne "z czym jesz pizze" czy jak to tam było i zniknęło
Po co się wiec wypowiadasz?

Cytuj:
Myślisz, że cokolwiek usłyszysz? Myślisz, że inni się skupią jak im puścisz chłam z głośników?
O nie wiedziałem, że wiesz jak wygląda śmierć. Opowiedz coś więcej, chętnie posłucham. Widzi się Boga? A może tunel ze światełkiem? A to prawda, że lewituje się nad ciałem? Widzę, że masz szeroką wiedze na temat śmierci chętnie ją poznam. Czy się skupią? Może i tak może i nie. Chłam? O gustach się nie dyskutuje.

Cytuj:
A pozabijaj. Według mnie za takie durne myślenie powinno się banować. Są pewne granice dobrego smaku i nie powinno się ich przekraczać. To wygląda jakby ci nie zależało gdzie cię pochowią (czy w ogóle to zrobią) - na polu buraków czy koło psiej budy... Polecam się zastanowić
O w mordę! Jak chce muzykę na pogrzebie to znaczy, że mam gdzieś mój pogrzeb? O G A R N I J S I Ę.

Granice dobrego SMAKU? Jak wyżej ogarnij się. Dwa każdy ma swój własny "smak". Ja się mam zastanowić? Ty się zastanow nad sobą, a jak tak lubisz mówić co inni mają robić, myśleć, czuć i szanować to zostań dyktatorem w jakimś zadupiu w Afryce.

Cytuj:
Temat do usunięcia.
O lol dał ci ktoś prawa do mówienia co może być usunięte a co nie?

Cytuj:
PS Wszystkim prócz Czarnej Mamby współczuję głupoty.
Łącze się w bólu z powodu twojej.

Cytuj:
Ehh... gdzie to młode pokolenie zaprowadzi ludzkość...
Oh odezwał się dorosły. Palemka odbija, bo masz na papierku 18 lat?

Boże człowieku jaki ty głupi. Po twoich wcześniejszych postach miałem o tobie inne zdanie a teraz po prostu żałosne.

Down:
Cytuj:
@Rocketslayer
Czy ty ZAWSZE musisz wszystko źle krytykować?!
By być krytykiem trza mieć coś w głowie. On nie nadaje się na krytyka, bo on nie krytykuje a narzuca swój tok myślenia.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 24-01-2009 o 17:55.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem