Zobacz pojedynczy post
stary 05-08-2009, 20:48   #40
Artheras
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 08 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post

Jeżeli uważasz, że tylko ty spotkałeś się z "prawdziwym rpg", to bardzo się mylisz. Większość z nas, nim komputery były powszechnie dostępne bawiła się w kartkowe rpg, a i teraz wielu o tym nie zapomina.
Ja napisałem, że "ludzie tacy jak ja", którzy spotkali się z rpg liczą na większe zmiany w Tibii, co według mnie logicznie znaczy, iż nie sądzę, że tylko ja się spotkałem z "prawdziwym rpg". A od kiedy gram w Tibię spotkałem bardzo mało osób, które wiedzą co nieco o rpg, przypadek?, mało doświadczenia? wątpię.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post

CipSoft robi to co radzą im gracze. Wydaje mi się, że ostatnio ktoś wspominał o urozmaiceniu ścieżki postaci, więc zapraszam na tibia.com, by dodać swoje "agree" lub wysunąć własną propozycję.
...
Ale po co tym masz się męczyć, nie? Najłatwiej jest ponarzekać i być zadowolonym z tego jakim to jest się słit buntownikiem.
Tu szczerze biję się w piersi, że nigdy nie pomyślałem, żeby na tibia.com zaproponować pomysł, w sumie bardzo rzadko wchodzę na tamtą stronę, my fault. Ale buntownikiem nie jestem i za takiego się nie uwarzam, poprostu sądzę, że w tej grze występuje monotonność postaci, ale muszę przyznać Ci rację, że nie zainteresowało mnie nigdy, aby napisac o tym na tibia.com.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post

Jak już wspomniałem- mylisz się. Śmiem twierdzić nawet, że Tibia jest RPGiem bardziej niż WoW.
Moim zdaniem podstawą gatunku mmorpg jest przede wszystkim wiele możliwości przy tworzeniu postaci, to nam właśnie unicestwia tą monotonność, o której wspomniałem. W Tibii nie możemy nawet wybrać rasy. Dalej ważne jest, żeby w grze był pewien wątek fabularny, wykonywany przez poszczególne questy, może być on ukryty, ale tak, żeby normalny gracz potrafił go odnaleźć i jeszcze jedna ważna rzecz, a mianowicie mapa, pole rozgrywki, musze przyznac, że ten punkt jest w Tibii dopracowany bardzo dobrze, ale fabuła i tworzenie postaci niestety nie prezentuje się najlepiej.
Wskaż mnie w jaki sposób Tibia jest RPGiem bardziej niż Wow?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post

Phi, dyskusja wciąż trwa.
Ta dyskusja może trwać dalej, jeśli tylko skończymy porównywanie Tibii, do Wow'a, bo niestety porównania nie ma.
Artheras jest offline