Zobacz pojedynczy post
stary 25-10-2007, 01:06   #423
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Ja bym chciał zobaczyć sonde założoną przed zamknieciem tematu w celu poznania opinii innych użytkowników czy trzeba go zamykać. Czesto widze ze mod zamknął jakiś ciekawy temat i nie mam możliwości się w nim wypowiedzieć , a bardzo chce żeby użytkownicy znali moje zdanie w określonym temacie (zresztą pewnie nie tylko ja tak chce). Sonda powinna trwać 1-2 dni i powinna zostać stworzona przez moda ,który chce zamknąć temat . Troche demokracji na tym forum. Jak sie nie podoba temat głosuje sie za zamknieciem ,a jak sie podoba - za pozostawieniem go na forum. Proste jak konstrukcja cepa. A i taką sonde można by umieszczać wielokrotnie w zależności od tego kiedy moderator uzna ,iż temat idzie w złą strone i trzeba go zamknąć. Jeśli mod zamyka temat zbyt pochopnie , narzuca innym swoją wolę siła ,bo zle uzywa swojej władzy.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 25-10-2007 o 01:13.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem