Zobacz pojedynczy post
stary 17-07-2008, 14:07   #100
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
KAŻDY poradnik SP, KAŻDY 70 priest, którego znam, mówią, że intellect przede wszystkim. Po co mi spirit? Jest woda, mana szybciej się regeneruje. A int, nie dość, że dodaje manę, zwiększa szansę na... Zresztą co ja ci będę tłumaczył - grasz magiem i o int wiesz wszystko
Dla ciebie kryt nie jest tak magicznie ważny Dotami nie krytujesz, mind flayem też nie. To czego SP potrzbuje to ciągłość tłuczenia - to zresztą jest najważniejsze dla każdej klasy gdy leveluje. Bo każdy break na picie many/żarcie = 0 expa. I te okresy trzeba minimalizować.

Cytuj:
Cóż... trudno żeby ta taktyka była opisana, heh - wszystko polegało na wykorzystywaniu buga Jak dojdziemy teraz do Archiego to sprawdzę czy nadal działa (jak już wspomniałem wcześniej - doszły mnie słuchy, że naprawili owego buga) i zrobię fotki z opisem.
Jasne, byłbym wdzięczny .
Choć jak ansza taktyka normalnie wypali, to chyba sie już nie rpzerzucimy (bo archiego możemy już bić w niedzielę). Ale lajt

Cytuj:
Trzeba się kierować czasem własną głową a nie tylko na poradniki patrzeć. Myślisz, że po co w tierach dla shadow priesta jest spirit? Myślisz, że po co ludzie biorą Meditation talent? Spirit to gówno bez Meditation, ale z nim to naprawdę pomaga (w pewnym zakresie). Każdy end gamowy shadow priest, który twierdzi, że spirit shadow priestowi jest użyteczny jak intelect warriorowi jest zwykłym, pospolitym noobem.
Podpisuje się pod tym rękoma i prawą nogą.
Lewa jest za a nawet przeciw
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem