Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2010, 12:08   #109
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Oj przydałby się kurs z przemówień wielkiego wodza Jarosława. Chociaż może dla ciebie lewakiem jest Jaro?
Nie, jest narodowym socjalista
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Pewny jesteś? A co z aferami pedofilskimi w Polsce, Irlandii, Stanach Zjednoczonych? Ile to było w Irlandii poszkodowanycH? Bo z tego co pamiętam to strasznie dużo (kołacze mi się liczba kilkunastu tysięcy dzieci na przestrzeni 30 lat)
.
A teraz drogi kolega zobacz ilu księży brało w niej udział ,ilu zostało skazanych i porównaj z liczba wszytkich księży
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
A w kontaktach z baranicami angażują sie? Tworzą miłosne wiersz itp itd?
.
Podejrzewam, ze również nie . Tylko drogi kolega zamiast pisać kretynizmy może przeczyta z łaski swojej , kto zaczął pisać o uczuciach w życiu baranów , bo nie ja.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Każde czyli które? I czy podobne badania robione na uczestnikach wiejskich dyskotek?
.
http://www.piotrskarga.pl/ps,384,5,0...nformacje.html
Pierwsze ze brzegu , inne artykuł są podobne.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
No akurat przy zwierzętach to zaobserwowano że nawet przy dostępie do samic nadal utrzymują kontakty z samcami. Co do więźniów pojęcia nie mam. Nie wiem czy ktoś takie badania przeżył.
Nie wiem, być może tak jest. Podałem tylko pewien fakt, zdecydowana większość samców po dostepie do samic robi to z samicami. Ale czy koledzy nie dostrzegają problemu ? Skoro barany kierują się tylko instynktem( z tym się chyba zgadzamy) , to ich mózg jest nastawiony tylko na :
- zdobyć pokarm
- rozmnożyć sie
-czuć się bezpieczniej
- dominacja w stadzie itd
Skoro jak koledzy udowodnili nie odczuwają przyjemności z prokreacji to po co to robią z samcami ? Dla samego bycia gejem ? Z uczucia ? Czy po prostu muszą bo ich ciśnie ?
1.Może chodzić tez o pewną dominacje ,co jest tez spotykane. tzn ja cie wezmę bo jestem ważniejszy i pokaże ,że jesteś nikim.
2. Samice nie są dajkami jak ludzkie kobiety, jest okres godowy ,u np.psa cieczka Wtedy pies może sie wyżyć ,wcześniej nie może . Wiec korzysta z innego psa , czasami z różnych innych rzeczy zdarza się atak na kota, tak samo więźniowie . I wracamy do kwestii masturbacji dzieciaków , robią reka jednak gdyby mieli możliwość robili by to z dziewczyna .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Dostałeś właśnie nagrodę kretyna roku, wiesz?
Ponieważ twoje wytłumaczenie podanego zapytania brzmi: moje wytłumaczenie przeczy samo sobie (!). Czyli zamiast odnieść się do zapytania żałośnie próbujesz odskoczyć od tematu i skierować rozmowę w inną stronę.
Czym próbuje odskoczyć ? Przeczę temu ,że występuje homoseksualizm występuje w przyrodzie ? Tłumacze tylko dlaczego tak jest, zeby tacy lewacy jak ty nie mogli mówić. "Barany lubią się walić między sobą więc my też możemy". Bo jest róznica między baranem i człowiekiem , które podawałem wcześniej. Chyba twoja inteligencja jest na takim poziomie ,że zrozumiesz te subtelne różnice.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Zanim pójdziemy z tematem dalej, chce żebyś uargumentował swoją wypowiedź. Bo ja tutaj na razie widzę kretynizm wyssany z palca bez jakichkolwiek rzeczowych dowodów.
Widzi kolega , tutaj pojawia się coś takiego jak logiczne myślenie , tak obce środowiskom lewackim.
Mam nakręcić ci filmik jak mój pies ma do wyboru innego psa a suczkę z cieczka ? Nie na kręcę, za to w bonusie powiem ci co się stanie , bo możesz się nie domyślić. Wybierze sukę

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 09-07-2010 o 21:58.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem