Temat: Avanger?
Zobacz pojedynczy post
stary 11-03-2007, 14:44   #35
Andrewas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2007
Lokacja: ELBLAG
Wiek: 34

Posty: 7
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Skille: 61 Fist
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caban Nadbaltycki Pokaż post
ech moim zdaniem przejedziecie sie z tym avengerem i to ostro . nawet cipsoft nie jest tak glupi zeby jedna bronia podsumowac 10 lat tibi . myslcie przyszlosciowo, jesli cos jest dziwne to w kolejnych update bedzie poprawione i wtedy zonk ^^.
Niewiesz jakie to jest Pieklo PoI my robilismy razem 16 godzin i pelno ludzi padlo, Sabulus 212 lvl nawet 2 razy , jak dla mnie to avenger juz jest zbyt pospolity, kiedys chodzil po 3kk a teraz po 700k -.- Dla hight Levelow poza rozrywka I Soft Bootsami Poi prawie sie nieoplaca, tyle czasu marnowac i ryzykowac deada a idzie za toba banda 80 lvli i blocza nieda sie przejsc, kazdy tron zamiast zrobic w kolejce po 10-15 minut to my robilismy 1-2 godziny -.-.. ale oplaca sie zrobic ten quest chocby dla samej satysfakcji.

@topic
Ta ja widze duza roznice miedzy gs a ave, Z Giant Sword w ciagu godziny schodzilo mi z 4-5 bp mf (exura), a z ave 1 nawet czasem niecaly.

Soft boots nie noś strata pieniedzy chyba ze masz bogatego tate co ci kupi 1kk na allegro, jak dla mnie to bardziej by sie oplacalo sprzedac soft i w zamian kupowac life ring ewentualnie roh.

A wogole po co ci na 21 lvl takie eq: Dh , g set , bohy /softy , omg omg
Ja bym nosil p seta i niebal bym sie deada a expil bym tak samo szybko jak z g setem i dh ,zaufaj. Ewentulany dead (kick/lag - tego ostatnio nie brakuje) to zwastowane eq lub aol. Puki masz taki lvl to skilluj , i zaufaj ze dobre skille dadza ci wiecej niz eq

@edit
A avenger na takim lvlu czy soft boots to dla mnie przesada, za moich czasow sie latalo z fsem albo serpent swordem, i radze nie powtarzac bledów innych ludzi (np. moich) ktorzy nie skillowali jak mogli a teraz to juz waste zwlaszcza na servach non-pvp gdzie z ludzmi nieposkilujesz a slim pada w kilka sekund

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Always hunted Pokaż post
Mam 40 lvl knighta, skille marne 72/70 (ale mam zamiar trenować bez przerwy do 80).
To trenuj a nawet do 85
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Always hunted Pokaż post
W sumie stać mnie na Avangera, i na AoLa, ale na jakim lvl kupić? Nie kupię natychmiast jak skończę trenować, na 40 za duże ryzyko zgonu(i 50k poszło...), ale chciałbym jak najwcześniej, bez zbyt dużego ryzyka na dead. I tak, żeby były też niezłe obrażenia (podobno lvl wpływa na nie). 50? 60? A może najpierw DSM i RH(mam G-arma i Crusa)?
Prosiłbym o odpowiedź bardziej doświadczonych knightów.
poczulem sie doswiadczonym knightem wiec ja bym proponowal ave na lvl no tak z 50 minium bo do tego lvl sie super szybko expi i niema wiekszej roznicy czy to gs czy ave a po co tyle kasy ryzykowac chyba ze jestes bogaty mysle ze lepiej poswiecic kilkanascie godzin skillowania niz kilkaset K

Ostatnio edytowany przez Vil - 11-03-2007 o 16:04.
Andrewas jest offline   Odpowiedz z Cytatem