Zobacz pojedynczy post
stary 08-12-2008, 21:15   #55
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AroCrystal Pokaż post
Tibia kojarzy Wam się z frostami czy tak jak kolega up napisał z małpami? hmm to chyba gracie stosunkowo niedługo w tą grę kiedy wogole do gry weszly frosty? w 8.1? xD wiem że jak zaczynałem grać w maju 2005 roku to frostów na pewno nie było, nie wiem jak z małpami Nie będę orginalny no ale trudno, tibia kojarzy mi się z dragonami i wild wariorami
no tez mnie trochę szokują takie wypowiedzi ;D no ale każdy zacza
grac w innym czasie , ja swoja pierwsza postać miałem w 4/5 klasie podstawówki (obecnie 1 klasa ZSZ ) nie pamiętam jaka to była tibia bo nie patrzyło sie na takie rzeczy.Nie było wtedy Anty-Luring system i pewnego razu pierwsza postacią szlem se na roty i pod schodami zszedlem
na hita od 2 GSow ;D przepłakałem wtedy cały dzień ;D tego sie nie zapomina ;D.Pamiętam stare outfity i brak różdżek. i przyznam kilku osobom up. ze wtedy pokonać Dragona solo to było naprawdę coś a demon to mógł sie przyśnić co najwyzej. czy było lepiej? myślę ze nie teraz ten silny dragon czy legendarny demon zmieniły sie w inne potwory które są silniejsze o nich. Tibia musi nadążać za ludźmi - ludzie pną sie w gore to muszą być coraz lepsze potwory.

Oczywiście jest kilka rzeczy które zeszły na złe np.
PVP (hot keye w potwory powinny być bo to pomaga , ale co do walki z ludźmi to celowanie z run to powinna być norma)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem