Zobacz pojedynczy post
stary 16-03-2011, 06:47   #15
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gigoro Pokaż post
Głupotą nazywasz moją opinię? To trochę nie na miejscu.
Generalnie to opinia może być jak najbardziej głupia, jeśli nie jest poparta logicznymi argumentami. Nie jest tak, że każdy ma prawo wygłaszać bzdury wzięte z powietrza a potem oczekiwać, że nikt na to nie zareaguje, bo obowiązuje święte prawo respektowania opinii.

Cytuj:
Ogólnie naucz się czytać - Szanowny Panie Moderatorze - posty w całości. Napisałem, że jest to addon do WoWa (który z resztą posiada 70% społeczności normalnie grającej i rajdującej w WoWie).
Ogólnie to przeoczyłem tą linijkę, mea culpa.

Cytuj:
dzielenie expa w party? To przecież zostało wprowadzone najpierw w WoWie.
Dzielenie expa w party jest w grze multiplayer czymś tak samo oczywistym, jak okrągłe koła w samochodzie. Szczególnie oczywiste powinno to być w grze w takiej grze jak Tibia - która mechanicznie nastawiona jest na grę w drużynie. Z tego właśnie powodu exp share powinien być obecny w grze gdzieś od 2000 roku.

Cytuj:
A Tibia? Różni się od WoWa brakiem dźwięku i grafiką 2D, resztę niemieccy programiści nieudolnie powielają z innych dzieł zamiast spróbować wymyślić coś unikalnego.
Imho niemieccy programiści powinni najpierw spróbować stworzyć coś konwencjonalnego w taki sposób, aby nie wyszła im uboga parodia gry, a potem mogą brać się za wymyślanie czegoś unikalnego.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 16-03-2011 o 06:48.
Vil jest offline