Zobacz pojedynczy post
stary 16-03-2011, 14:06   #17
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny

Widzisz.. Tibia jest tak daleko za murzynami ,że właśnie to jest w niej oryginalne.
A dzielenie expa w party... myślę ,że WoW nie był pierwszy. Ogólnie nie podoba mi się takie twierdzenie ,że WoW jest najlepszym mmo. Sam w wowa grałem i znam parę (IMO)ciekawszych rpgów. Oczywiście tibia się w nich NIE znajduje.

Cytuj:
Nie będę cytował innych wypowiedzi skierowanych pośrednio i bezpośrednio do mnie. Staram/starałem się prowadzić rozmowę w miarę kulturalnie, a zostałem obrzucony różnymi nieprzyjemnymi określeniami (użyję słowa jeszcze raz - może nie bezpośrednio, ale taka była ich intencja), sam moderator nazwał część użytkowników forum ograniczonymi. Dlatego nie gram już w Tibię. 95% ludzi których spotykam w WoWie zanim użyje słowa 'noob' lub obrazi kogoś 5x się nad tym zastanowi, a w Tibii niestety słowo 'noob' lub inna obelga to codzienność 'czająca się za każdym rogiem'
Nie wiem gdzie grasz. Ja grałem na burning bladzie i bluzgi ze strony czechów (jakieś 90% alluchów na servie) były codziennością.
__________________
TORG > to forum

Ostatnio edytowany przez VarianWrynn - 16-03-2011 o 14:11.
VarianWrynn jest offline