Zobacz pojedynczy post
stary 13-02-2006, 12:27   #210
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Pasorzytek
nie jestem w pełni na bierząco z wątkiem, ba - wszystkich postów dosłownie nie czytałam, jednak mej uwadze nie uszło to, że mowa o wchodzeniu na teren pacca i związane z tym problemy/dylematy były już omawiane
szukajcie a znajdziedzie jest powiedziane
zastosuj się do tej miłej formułki, a dowiesz się, że 'słowo jest' a nie 'nie ma' XD

@Karrolinka
ten konkurs był zrobiony po to, by ludzie mieli jakąś konkurencje i by była wygrana, by się jakoś dobrze bawili (i została wybrana taka akurat konkurencja)
skoro zostało założenie - najwięcej expa, a nie 'najszybsze wyjście', to jest to konkurs o najwięcej expa a nie o najszybsze wyjście, to tak jakby się dziwić, czemu konkurs na najlepszą piosenkę nie jest konkursem na najlepszą sukienkę
to tak jakby marudzić, czemu skoczkowie narciarscy miast jeździć na nartach, skaczą na nich
czemu w skokach narciarskich liczy się długość skoku, miast czas spadku na ziemię? bądź prędkość na wybiegu XD

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline