Zobacz pojedynczy post
stary 11-02-2007, 13:28   #68
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Zacznę od propozycji nie dotyczącej mechaniki gry. Tibia jest grą mmorpg osadzoną w realiach świata fantasy gdzie żyją elfy, orki, potężni magowie i szlachetni rycerze. Jestem zagorzałym fanem Fantasy a co za tym idzie prawdziwego rpg(chodzi mi tutaj o prowadzenie klimatyczne swojej postaci. O walki fabularne itp.. pewnie większość nie wie o co chodzi ale dobra) Apel do Polaków spróbujcie dostosować Się do klimatu. Żar mi dupę ściska jak widzę Kolesia z Nickiem Benek penetrator odbytu, Zdzisio kanareczka, Czy sexy lady Ludzie zlitujcie się weźcie sobie wymyślcie jakieś nazwisko związane z klimatem no nie wiem Aragon itp.(hehe Władca pierścieni). Oczywiście nazwiska to polowa problemu No bo co to za klimat gdzie zamiast Witaj jest sieemka YOYO itp. A zamiast żegnam albo bywaj(słówka typowo ze średniowiecznego fantasy) jest nara. Jeszcze te przekleństwa na publicznym chacie. I genialne skróty NP, GZ srry. Pewnie większość teraz uważa mnie za zgreda bo zatruje wam życie no ale uważam że taka zmiana powinna nastąpić.

Teraz tak słyszałem gdzieś że Rycerz jest najszybsza profesją niestety nie wydaje mi się. Przydało by się przyspieszyć Rycerza skoro musi bić z bliska, Może jakieś szybsze skillowanie czy zwiększenie pojemności żołądka (w końcu taki knight to kawał chłopa i zje więcej niż taki wątły druid. Paladyni są stanowczo ograniczeni z skillowaniem. Profesje magiczne są według mnie bez problemów. Przydało by się wprowadzić nowe klasy. Nie wiem Berserker(barbarzyńca) Byłby on doskonałym wojem jako atakujący. Tzn Skill walki bronią rosnąłby mu znacznie szybciej niż u Rycka ale byłby upośledzony w Obronie tak więc wspaniały koleś do walki dwuręczami. Byłaby to klasa która bazowała by na ideologii orca berserkera. Nekromanta doskonały mag. Zrobiło by się nowy rodzaj różdżkę a jego taktyka polegałaby na ożywianiu stworków i przekształcanie je w szkielety albo inne nie umarłe istoty czy na wyższych lvl ożywienie stworka jako swojego pomocnika jako tego którym był przed śmiercią i inne takie czaru nekromancyjne. Znalazłoby się jeszcze parę klas. Fajnei też by było jakby można było wybrać rasę. To już prawdziwy Fantasy jak gadasz z elfem, krasnoludem, orkiem jako graczem. Nie chce mi się dalej pisać idę grać
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem