Zobacz pojedynczy post
stary 12-02-2007, 21:08   #73
Alcadieas Lord of Spirits
Użytkownik Forum
 
Alcadieas Lord of Spirits's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: All Stars
Świat: Zanera
Poziom: 80
Skille: 91/62
Poziom mag.: 9
Domyślny

Ja mam kilka luźnych sugesti, co do zmian.
- Nowe czary, bo troche mało jest
- Nowe tereny dla FACC. Nie mówię o likwidacjii PACCów czy tam coś, ale poprostu FACCe mają mało miejsca, expowiska są tłumnie oblegane
- Więcej klas. Cztery klasy to jednak troche biednie. Warto by było to troche pozmieniać i na ten przykąłd zrobić coś takiego. Te klasy które są teraz, ustalić jako cztery główne, i dorobić mniejsze profesje, które każdy gracz może sobie wybrać. cZYLI MIAŁOBY TO WYGLĄDAĆ TAK:
Klasa PALLADYN:
Profesje:
- Wojownik (łucznik, kusznik, etc.)
- Łowca (że umie walczyć, ale także polować To wiązałoby się też ze zmianą następującą, że taki łowca lootuje więcej żarcia z mobów )
Klasa KNIGHT:
Profesje:
- Crusader (typowy bloker - dużo hp, może mieć mocne tarcze)
- Warrior (wojownik, sporo hp, ale dobrze walczy, nie tylko do bloczenia)
Klasa DRUID:
Profesje:
- Kapłan (healer, od uhów, ihów, etc., sporo many, mało hp)
- Zwykły mag (dużo many, średnio hp, troche czarów ofensywnych, więcej defensywnych)
Klasa SORCER:
Profesje:
- Mag ofensywny (waleczny magik, dość dużo hp, mniej many ale piźdxi z esdeków czy ue)
- Zwykły mag (dużo many, średnio hp, troche czarów defensywnych, więcej ofensywnych).

I jeszcze coś takiego byłoby fajne, że nie każda kprofesja może mieć wszystkie itemki. To znaczy, np. najmocniejsze tarcze dla crusaderów, najmocniejsze miecze dla warriorów, etc.
^^ To narazie moje pomysł, może to wyglądać zupełnie innaczej, chodzi o sam zamysł tych klas, któe wybieramy sami.
__________________
Grom Hellscream
Refugia
See you in Tibia


Ostatnio edytowany przez Alcadieas Lord of Spirits - 12-02-2007 o 21:10. Powód: tam do licha xD
Alcadieas Lord of Spirits jest offline   Odpowiedz z Cytatem