Zobacz pojedynczy post
stary 23-07-2013, 20:36   #3327
Gombrowicz
Tibia.pl support
 
Gombrowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2007
Lokacja: Ruda Śląska/Bytom
Wiek: 32

Posty: 2,190
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 300
Skille: 113/108
Poziom mag.: 10
Domyślny

Z 70k/osobe profitu + harness


Taka refleksja jeszcze mnie naszła.
Po wbiciu 200 lvla pomyślałem se, że to już duży lvl, ale tak 272, to dopiero będzie h-lvl. Możliwe, że w tym tygodniu to osiągne i bedzie trzeba sobie nową granice znaleźć.
Teraz trzeba mieć 223 lvl, by na Morganie wpisać się do TOP 300. Ja wchodziłem na 128.
Cofając się jeszcze dalej, pamietam czasy, gdy było tylko kilka 100lvli i gdy 80 knight budził respekt.
Na 23 lvlu cieszyłem się, że szybko chodze, a gdy na pierwszym acc spotkałem 14 palka to się zastanawiałem, czy kiedyś uda mi się dobić tak duży lvl
Teraz w sumie większości z top listy nie znam, za dużo transferów, za mało starych "Morgańczyków".

Okrągłe Awanse
Dwa skriny dzisiaj. Pierwszy, to 230 lvl z końcówki 2011 roku. Były to pierwsze tygodnie w nowej robocie (w której robie do dziś) i niestety od tamtego czasu czas na gre (i nie tylko) radykalnie zmalał. Jako ciekawostke dodam, że po przyjęciu trafiłem na ciągłość i od połowy listopada do świąt, czyli przez jakieś 6 tygodni, dzień w dzień w robocie po 11h i to jeszcze na nockach Teraz w sumie mam podobnie. To ino taka częściowa odpowiedź na pytania, o czas gry ;P
Wracając do skrina, to standardowo awans z Wilixem ;P Wtedy częsciej biliśmy helle, niż mury. Na murach mieliśmy większy k/h, ale wtedy były małe profity i większa szansa zgona, więc helle były bardziej opłacalne.
11.12.2011


Drugi skrin jest już z 2012 roku. Od tego grudniowego awansa upłyneły 3 miesiące i o 6 lvli urosłem. To jest właśnie efekt wyjaśnienia przy poprzednim skrinie.
A no i jak nie ma Wilixa do hunta, to jest zamek na vengoth
17.02.2012
__________________

Mój kanał na youtube
Gombrowicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem